2737
2734

مننننن خودم کردم که لعنت بر خودم باد 🥲

من یمدت روغن نارگیل زدم فایده نداشت

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم| ممنون میشم برای سلامتی امام زمان و خانوادم صلوات بفرستی مهربون💚•••عاشق و متعهد به دلی سبز💍•••.  📌  بازآاین‌ درگه‌ ما،درگه‌ نومیدی‌ نیست‌، 🌿                «یا مَن سَبیلُهُ واضِحٌ للمُنیبین»ای آنکه راهش برایِ توبه‌کاران آشکار است»..•تویی که دوباره و صدباره و هزارباره پذیرایِ منی؛•منی که دوباره و صدباره و هزارباره برمی‌گردم؛•شرمندگی؛ خودِ منم!مهربانی و معرفــت؛ تویی!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مننننن خودم کردم که لعنت بر خودم باد 🥲 من یمدت روغن نارگیل زدم فایده نداشت

نداشت واقعا ؟

هیچ وقت خودتو بخاطر کسی نسوزون !! خورشید خودشو بخاطر ما میسوزونه اما ما همچنان عاشق ماه هستیم !!!!
2742
نداشت واقعا ؟

نه اصلا واس موهای من که تاثیری نداشت 

چون من موهامو با اتو مو سوزوندم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم| ممنون میشم برای سلامتی امام زمان و خانوادم صلوات بفرستی مهربون💚•••عاشق و متعهد به دلی سبز💍•••.  📌  بازآاین‌ درگه‌ ما،درگه‌ نومیدی‌ نیست‌، 🌿                «یا مَن سَبیلُهُ واضِحٌ للمُنیبین»ای آنکه راهش برایِ توبه‌کاران آشکار است»..•تویی که دوباره و صدباره و هزارباره پذیرایِ منی؛•منی که دوباره و صدباره و هزارباره برمی‌گردم؛•شرمندگی؛ خودِ منم!مهربانی و معرفــت؛ تویی!
2740
اینقدر خستم کرده میخام یه باشه برا همیشه 🥺  راهی هست ؟😢

روغن ارگان مخصوص مو هست 

هیچ وقت خودتو بخاطر کسی نسوزون !! خورشید خودشو بخاطر ما میسوزونه اما ما همچنان عاشق ماه هستیم !!!!
چه برندی؟چجوری استفاده کنم؟منم موهام شدیداخشک ووزه

برو روغن ارگان اصل بگیر چون اصلش کم پیدا میشه

بعد حموم بزن به موهات سریع جذب میشه مخصوص مو هست 

مطمئنم اگه هم استفاده کنم نتیچه نمی‌گیرم😓😓 ولی امتحانش میکنم 

حتما امتحان کن حالا

این چیه  ؟ میتونی برام توضیح بدی

بیبن میری ارایشگاه ی سری مواد میزارن رو هات بعد میخورین برات اتو مو میکشن همه موهاتو که هم موهات لخته لخته تا ۱ سال هم اون مواد موهاتو تقویت میکنه اسمش روشه پروتئین تراپی 

دیگه موهات وز نیست لخته هم تقویت میشه 

2706