2733
2734

مننننن خودم کردم که لعنت بر خودم باد 🥲

من یمدت روغن نارگیل زدم فایده نداشت

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم| ممنون میشم برای سلامتی امام زمان و خانوادم صلوات بفرستی مهربون💚•••عاشق و متعهد به دلی سبز💍•••.  📌  بازآاین‌ درگه‌ ما،درگه‌ نومیدی‌ نیست‌، 🌿                «یا مَن سَبیلُهُ واضِحٌ للمُنیبین»ای آنکه راهش برایِ توبه‌کاران آشکار است»..•تویی که دوباره و صدباره و هزارباره پذیرایِ منی؛•منی که دوباره و صدباره و هزارباره برمی‌گردم؛•شرمندگی؛ خودِ منم!مهربانی و معرفــت؛ تویی!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مننننن خودم کردم که لعنت بر خودم باد 🥲 من یمدت روغن نارگیل زدم فایده نداشت

نداشت واقعا ؟

هیچ وقت خودتو بخاطر کسی نسوزون !! خورشید خودشو بخاطر ما میسوزونه اما ما همچنان عاشق ماه هستیم !!!!
2731
نداشت واقعا ؟

نه اصلا واس موهای من که تاثیری نداشت 

چون من موهامو با اتو مو سوزوندم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم| ممنون میشم برای سلامتی امام زمان و خانوادم صلوات بفرستی مهربون💚•••عاشق و متعهد به دلی سبز💍•••.  📌  بازآاین‌ درگه‌ ما،درگه‌ نومیدی‌ نیست‌، 🌿                «یا مَن سَبیلُهُ واضِحٌ للمُنیبین»ای آنکه راهش برایِ توبه‌کاران آشکار است»..•تویی که دوباره و صدباره و هزارباره پذیرایِ منی؛•منی که دوباره و صدباره و هزارباره برمی‌گردم؛•شرمندگی؛ خودِ منم!مهربانی و معرفــت؛ تویی!
اینقدر خستم کرده میخام یه باشه برا همیشه 🥺  راهی هست ؟😢

روغن ارگان مخصوص مو هست 

هیچ وقت خودتو بخاطر کسی نسوزون !! خورشید خودشو بخاطر ما میسوزونه اما ما همچنان عاشق ماه هستیم !!!!
چه برندی؟چجوری استفاده کنم؟منم موهام شدیداخشک ووزه

برو روغن ارگان اصل بگیر چون اصلش کم پیدا میشه

بعد حموم بزن به موهات سریع جذب میشه مخصوص مو هست 

مطمئنم اگه هم استفاده کنم نتیچه نمی‌گیرم😓😓 ولی امتحانش میکنم 

حتما امتحان کن حالا

این چیه  ؟ میتونی برام توضیح بدی

بیبن میری ارایشگاه ی سری مواد میزارن رو هات بعد میخورین برات اتو مو میکشن همه موهاتو که هم موهات لخته لخته تا ۱ سال هم اون مواد موهاتو تقویت میکنه اسمش روشه پروتئین تراپی 

دیگه موهات وز نیست لخته هم تقویت میشه