2737
2734
عنوان

بیاین یچیز مهم بگم❌❌

256 بازدید | 7 پست

بچه ها عکس خودتونو که میزارید با لینک حتما بگید که عکسو ریپ نزنن الان یکی دیشب عکس گذاشته بود با لینک یکی لینکو ریپ زده بود من کپی گرفتم زدم تو سرچ گوگل عکس باز شد در صورتی که پاک کرده عکسو حتما حتما بگید که کسی عکسو ریپ نزنه خودتون وضعیت سایتو میبینید ک پر مرد و همچنین وقیحی که مشخص نیست هنوز هست یا ن

گفتم شاید چن نفر ندونن اطلاع بدم❤😘

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم وقتی لینک میزارن زمان دار هس 

مثلا یروز بعد پاک میشه 

بستگی به انتخاب خودشون داره

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
اصلا اگه براتون مهمه عکس نزارید فازتون چیه واقعا 

دقیقا

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙
2738