2733
2734

سلام.

منو خانوادم همگی چشمامون ضعیفه میخایم لیزیک کنیم از شهرستان باید بیایم

شما کدوم دکتروکدوم بیمارستان رو معرفی میکنین؟

دکترهاشمی کسی پیشش لیزیک کرده؟

خدایا سپاسگزارم.سپاسگزارم.سپاسگزارم♥️♥️♥️♥️♥️
نور بهتره توی خیابون اسفندیار  اره دکتر هاشمی خیلی حاذقه فامیلمون پیشش انحراف چشمش هم عمل کرده ...

مرسی عزیزم از هزینه ها خبر نداری؟😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگاهو نشنیدم.ولی نورمیگن خوبه.داداشم اینا اونجا میرن خانوادگی

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
من خودم نه ولی دوستام نور عمل کردن توسط دکتر هاشمی خیلییییییی راضی بودن میگفتن خیلی تمیز و بدون درد ...

الهی شکر

مرسی عزیزم

2738
زنگ بزن بیمارستان نور خیلی خوب راهنماییت میکنن و نوبت میدن و هزینه ها را هم بهت میگن

خیر ببینی😘

منم پسرم نور عمل کرد.فیمو اسمایل با دکتر هاشمی.خیلی خوب بود.هزینش یادم نیست

الهی شکر خیرشو ببینی😘

تو نور اول یه دکتر دیگه معاینه می‌کنه بعد تو یه جلسه انواع لیزیک و هزینه رو میگن ومشخص میکنن برای شما چه نوع هایی  پیشنهاد میشه.خودت انتخاب می‌کنی.روز عمل رو میگن.خود عمل چند دقیقه طول می‌کشه.یه عکس یادگاری هم از اتاق عمل قبل عمل دادن

2706