2737
2734
عنوان

میدونستین این عکس یسنا نبود؟

472 بازدید | 28 پست

عکس سلاله دختر پنج ساله ترکمن بود که دزدیده شده بود و به طرز بدی به قتل رسیده بود خیلی ناراحت شدم اینو فهمیدم 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا ول کنین اه 

ملت کلی مشکل دارن دیگ این توش گمه

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکی که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد💜درست وقتی کرم ابریشم فکر کرد که زندگیش تموم شده و فشار پیله اش در حال خفه کردنش است،پیله گشوده شد و شروع به پرواز کرد.سختیهای ما مثل پیله اند وجودشان برای تکامل لازم است.
2731
بابا ول کنین اه  ملت کلی مشکل دارن دیگ این توش گمه

نیا مجبورت کرون

2738
یعنی چی ؟گفتن که پیدا شده بعد الان این تسلیت چی میگه

این عکس یسنا نیست یسنا یه شکل دیگه اس همون لباس زرده

2706