2733
2734
عنوان

میدونستین این عکس یسنا نبود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 28 پست

ای جان دلم چقدرم خوشگله🥺🥺

الله💜یجایِ‌متن‌دیدم‌كِ‌خیلی‌قشنگ‌بودنوشته‌بود:بعضی‌هامعتقدن‌وقتی‌دوگوش‌انسان‌ روکنارهم قرار‹ بدیم‌شکل‌قلب‌ایجادمیشه ›وکلمه‌قلب‌به‌انگلیسی‌میشه: ‹ Heart ›كِ‌‌در وسطش‌کلمه‌گوش‹ Ear › وجودداره :) . .و میگن :♡برای‌تصاحب‌قلب‌کسی‌ابتدابایدیاد‌بگیریدبهش‌گوش‌بدید . .💙′🔓′! ›♥️برچهره ی دلربای مهدی صلوات♥️یدونه صلوات مهمونم میکنی مهربونم💗«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»خُدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی چی ؟گفتن که پیدا شده بعد الان این تسلیت چی میگه

این اصلا عکس یکی دیگس:///

🌚intp   جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..انگشت در حلقم کردم و تمام خرافاتی را که به نام اعتقادات به خوردم داده بودن را بالا آوردم ، چیزی در من زنده شد به نام” انسانیت “.صادق هدایت 🫀   صدسال گفتن از فلسطین اِشغالی کشتن بچه های ما نداشت اشکالی؟   ‌‌                                                              #2025💜                           🌚🫀 my favorite song =ditto:  NEWJEANS      
2731

بچه ها یعنی چی این عکس یکی دیگه س اون دختره به اسم یسنا که دیروز میگفتن پیدا شده پس چی بود؟؟

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
بچه ها یعنی چی این عکس یکی دیگه س اون دختره به اسم یسنا که دیروز میگفتن پیدا شده پس چی بود؟؟

ببین دوتا عکس بود یکیش یسنا بود که تیشرت زرد تنش بود اینو گفتن یسنا هست ولی یکی دیگه بود 

19، 29، 16
ببین دوتا عکس بود یکیش یسنا بود که تیشرت زرد تنش بود اینو گفتن یسنا هست ولی یکی دیگه بود 

وا توکه ای عالمه ادم جمع شده بود همونجا پیش دختر بچه

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
مگه میشه بچه گم بشه تو بیابون؟ بنظرتون احتمال داره بهش تج اوز شده باشه؟؟؟

۴سالشه مگ نمیتونه حرف بزنه

پروردگارا من به هر خیری که به سویم بفرستی سخت نیازمندم...اللهم صل علی محمد و آل محمد