2733
2739
عنوان

درد زیر شکم در آخر هفته 23 بارداری

12627 بازدید | 10 پست
دوستان من الان هفته 23 بارداری هستم تقریبا از ورود به این هفته درد زیر شکم و درد بغل رون پا دارم وقتی میشینم و میخوام بلند بشم دردم شدیدتر میشه . بعضی ها میگن میخواد جنین جا باز کنه الان دیگه نگران شدم میخواستم بدونم کسی تجربه داشته البته از صبح تا بعدازظهر هم سرکار هستم و سعی میکنم بلند بشم و راه هم برم آیا دلیلش خستگی میتونه باشه ؟ یا دلیل دیگه داری کسی اگر تجربه ای داره لطفا راهنمایی کنه لطفا.
(( وبلاگ جراحی بینی )) rhinoplasty-info.tk اطلاعات مفید در زمینه جراحی زیبایی بینی و معرفی متخصصین مجرب
این دردا توبارداری عادیه...یه مقدارشم به خاطر کار و خستگیه...منم مثل شما بودم...تقریبا یه ماهی شدید بود بعدش بهتر شد
در هر چیز بد بذر مزیتی مثبت به همان اندازه یا بیشتر هست.ناپلون هیل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آره درداش وقتی استراحت میکنم بهتره ولی بازم درد دارم . پس طبیعی هست ؟ تا کی طول میکشه؟
(( وبلاگ جراحی بینی )) rhinoplasty-info.tk اطلاعات مفید در زمینه جراحی زیبایی بینی و معرفی متخصصین مجرب
زهرا جان من الان تقریبا چند روزه که اینطوری درد دارم ولی قبلش نه درد نداشتم . الان خیلی نگرانم .
2738
ممنون گلناز جان آخه عزیزم من سرکار میرم بدبختی نمیشه استراحت کرد بعدازظهرها که میرسم خونه دیگه جنازم . الان کوچولو شما زیاد تکون میخوره؟
آره درداش وقتی استراحت میکنم بهتره ولی بازم درد دارم . پس طبیعی هست ؟ تا کی طول میکشه؟

سلام عزیز خوبین ؟ 

من الان مشکل شمارو دارم 

شما چه کار کردین ؟ 

ان شاالله که دردتون رفع شدو نی نی نازتون سلامت به دنیا امد