2733
2734
عنوان

اسلیو معده 🤔🤔🤔 انجام دادم.

423 بازدید | 39 پست

من اسفند ماه جراحی اسلیو معده کردم ولی از اون موقع تا حالا فقط 12 کیلو وزن از دست دادم.

البته باید پیاده روی هم می کردم ولی اصلا پیاده روی نکردم. به نظرتون 12 کیلو کاهش وزن واسه بیشتر از 1 ماه خیلی کم نیست ؟؟؟؟ 🤔🤔🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اتفاقا هر چی آروم آروم کم کنی بهتره 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
2731
2740

عزیزم چند کیلو بودی ضرری نداره این جراحی؟همسرم ۱۱۵ کیلو هست با قد متوسط نصف بدنش تو شکمشه گاهی میگه برم فقط شکممو بدن بردارن گاهی میگه استیو کنم منم خیلی میترسم عوارضی چیزی داشته باشه

ببخشید یسوال وقنی اسلیو میکنن وفتی بهوش میای لاغر شدی ینی قشنگ احساس میکنی لاغری رو؟؟محسوسه؟

اسلیو حجم معده رو محدود میکنن به اندازه ی یه موز.ک بمرور زمان باید کاهش داشته باشن

2706