2733
2734
عنوان

مامان های روشنفکر

171 بازدید | 30 پست

مامان های سرزنده و دلشاد بهم پیشنهاد و راهکار بدید چکار هایی میتونم انجام بدم دخترم شاد و خوشحال باشه همیشه قراره تک فرزند بمونه لطفا نیاید بگید تک فرزندی ال و بله خودم همه چیز رو میدونم فقط بگید چکار کنم روزگار شاد داشته باشه پدرش وضع مالی خوبی داره و دور و برشم فعلا شلوغه و خوبه میخوام بیشتر شاد باشه

تک فرزندی ال و بل

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

استعدادشو کشف کن

حتما ی ساز بهش یاد بده

کلاس های هنری کلا به آدم حس و حال خوب میدن نقاشی عکاسی

کلاس های رقص و ورزشی هم عالیه

کلاس ها ی جور اجبار نباشه ی جور بازی و سرگرمی و حس خوب باشه

حالا در کنارش استعدادش هم کشف کن و بهش پر و بال بده

تورهای طبیعت گردی زیاد برین

تو خونه موندن و تی وی و گوشی و تبلت آدمو افسرده میکنه

بنظرم هیچی مثل ابجی و داداش حالشو خوب نمیکنه

الان که بچه اس شاید اذیت نشه ولی بعدا ک بزرگ شد قطعا از این بابت خیلی غصه میخوره 

ان شاالله خودت و شوهرت هزار سال سایتون بالا سرش باشه و سلامت باشید ،ولی ب این فکر کن که اگه ی اتفاقی براتون بیوفته این بچه تک و تنها نه خواهری ن برادری ،داغون میشه

حالا من شرایطتون رو نمیدونم و علت اینکه نمیخوای بچه دیگه ای داشته باشی 

ولی کاش یکی دیگ میاوردی

[QUOTE=339273518]پایه اش باش و زیاد گیر نده باهاش بگرد و براش خرج کن..[/QUOTEهمون باید دوستش باشم ول ...

وقتی باهاشی انگار خودتم تو دنیای بچه هایی خودتم بچه فرض کن تا کمبودی حس نکنه

‌    ریشه دار بآش اِصآلت خریدنی نیست -