2733
2771
تعهد دار که بهتره چرا انصراف بدید

اصلا بهتر نیست اصلا شما فرض کن خود رشته پزشکی آینده ای نداره با رتبه ۱۱۰۰۰ طرف داره تعهدی میخونه تو سایت قلمچی دیدم که تو سالای آینده بدترم میشه کلا پشیمونم از پزشکی خیلی ظرفیت هارو زیاد کردن به درد نمیخوره 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

عزیزم این اشتباه رو نکن

الان تعهد یک ونیم برابر شده و دستیاری هم میتونی بعد ۵ سال شرکت کنی البته اگه ورودی امسالی 

خریدن تعهد هم داره به بنداشون اضافه میشه

بدون انصرافم ورود به دانشگاه ممکن نیست

من دوستم تعهده و وضعیت روحیش از ما بهتره🤣میگه من خیالم راحته کارم اوکیه ولی ما واقعا با استرس بخشا رو سر میکنیم

..dental stu
اصلا بهتر نیست اصلا شما فرض کن خود رشته پزشکی آینده ای نداره با رتبه ۱۱۰۰۰ طرف داره تعهدی میخونه تو ...

مجبور هستند اگه ظرفیت ها پایین باشه با این روند پیش بریم احتمالا سال‌های آینده باید مثل دهه ۶۰ پزشک از هندوستان بیاریم

کاربر آقا
عزیزم این اشتباه رو نکن الان تعهد یک ونیم برابر شده و دستیاری هم میتونی بعد ۵ سال شرکت کنی البته اگ ...

بشه تعهد و خرید که خب عالیه ولی فک نکنم بشه حداقل تا الان خبری ازش نیست خیلی الان دوست داشتم دوباره کنکور بدم برم دندون حیف که نمیشه

بشه تعهد و خرید که خب عالیه ولی فک نکنم بشه حداقل تا الان خبری ازش نیست خیلی الان دوست داشتم دوباره ...

ببین من خودم همین مسیرتو رفتم البته من تعهد نبودم پزشکی رو مثل یک مرداب میدیدم  و تا بیرون اومدم اززش مثل دیونه ها شدم و الان سال اخر دندونم 

ولی بازم وقتایی که بهش فکر میکنم مییبینم واقعا دنیا پزشکی متفاوته ارزشش رو داره 

به تخصص مورد علاقه ت فکر کن 

..dental stu
باور کنید عمومی خیلی زیاده متخصص کمه

بله درسته بیشتر پزشکان عمومی دنبال تخصص تاپ و پول در بیار هستند و کمتر دکتری برای تخصص های غیر جراحی متقاضی  میشه متاسفانه

کاربر آقا
ببین من خودم همین مسیرتو رفتم البته من تعهد نبودم پزشکی رو مثل یک مرداب میدیدم  و تا بیرون اومد ...

شما تغییر رشته دادید یعتی الان راضی نیستید؟

2706