2733
2734
عنوان

شماره ناشناس

271 بازدید | 40 پست

شمام وقتی شماره ی ناشناس زنگ میزنه دست و پاتون میلرزه؟ 🥲 ( من کنکوریم اون دوستم که خانم متاهل هستن نیستم اشتباه نشه ) قبلا یبار ه.ک شدم .. مزاحم دارم الان یه شماره ی ناشناس با پیش شماره ی شهر دیگه تماس گرفت زود قطع شد بلاک کردم قلبم داره وایمیسته 🥲💔بابام ببینه یکی بهم زنگ میزنه بدبختم می‌کنه:) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سخت نگیر من ناشناس جواب میدم شاید کسی باشه من شماره شو ندارم 

اگر حرفش حساب بود که هیچ 

اگر ببینم داره چرت و پرت تحویل میده درجاااااااا بلااااااک به هفت روش متفاوت از همه جا خخخ

خب اگ مشکلی نداری ...تماس های ناشناس کلا مسدود کن...بعد گاهی یه سر بزن یموقع شماره ای  آشنا بود اون از لیست سیاه خارج کن

اینجوری یهو یه ناشناس بهت زنگ نمیزنه ک استرس بگیری

شمارشو بده فتا

نمیدونم که کیه شاید اصلا یکی اشتباه زنگ زده ... چون مزاحم داشتم گفتم شاید اونه .. کلا امکان اطلاع به فتا و اینارو ندارن کسی که ه.کم کرد رو هم نتونستم بگم :)💔

عزیزم چیزی نیست شاید یکی از هم دانشگاهیات

ؒ﷽‌جٖؒهٖؒنٖؒمٖؒ خٖؒاٖؒلٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ تٖؒمٖؒاٖؒمٖؒ شٖؒیٖؒاٖؒطٖؒیٖؒنٖؒ اٖؒیٖؒنٖؒجٖؒاٖؒ هٖؒسٖؒتٖؒنٖؒـٖؒבٖٖؒؒ﷽‌(کراشم  رو کره ای جماعت♡⛓️:)
2738

ممکنه چون کنکوری هستی از اموزشگاه ها و.. زنگ بزن تبلیغ کنن موسسه شونو که بیا کلاسای جمعبندی مارا شرکت کن و..

چون تو سال کنکور معلوگ نیس شماره هامونو از کجا میارن میزنگن😐🔪

صدای قلبم ، زیادی رو‌مخمه :)
نه با زنگ نمیتونه ه.ک کنه .. از بابام میترسم .. و اینکه نکنه باز خودش باشه ازش میترسم ... 

اها بگردم 🫂💔🥲

مگه کل این دنیا...چند تا مثل تو داره 🤍؟ بیا که این دلم بی تو ...تنهاس بی کس و کاره 🫀
سخت نگیر من ناشناس جواب میدم شاید کسی باشه من شماره شو ندارم  اگر حرفش حساب بود که هیچ  ...

ترسیدم که صدامو تو خونه بشنون .. قلبم داره میاد تو دهنم 🥲💔 روزای ترسناکی که ه.ک شدم یادم میفته

2706