2733
2734

هیچ چیز واسه من لذت بخش نیست

جديدا به یکی علاقه مند شدم دیگه واقعا نمی‌تونم تحمل کنم

نمی‌تونم باید چیکار کنم

هیچ چیز باعث نمی‌شه من از این حالت در بیام

خدایا...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

وااا از یکی خوشت اومده خودکشی میکنی؟ ؟ مجردی دیگه میتونید باهم دوست شین بعد کم کم اونم علاقمند میکنی 

بلاخره درست میشه تلاش کن ولی کم نیار

آرزو دارم هیچ آرزویی، آرزو نمونه...💟✨

من این روزا رو پشت سر گذاشتم .جوری عاشق و معشوق بودیم که رودستمون نبود حتی مادرمم یه روز اهی کشیدو گفت کاش یکی بود منم اینجور میخواست .... تموم دانشگاه میدونستن ما دوتا بدون هم میمیریم .تاجایی که شبا میومد کوچه روبه روی خونه مامانم تو ماشین میخوابید .چون یبار ازدواج کرده بود جدا شده بود برادرم رضایت نمیداد ۲ سال برای هم مردیم ...اخر یه روز سر همین مسئله که چرا برادرم نمیزاره بحثمون بالا گرفت در عین ناباوری به والله قسم ۳ روز بعد زن گرفت باور میکنید ... با یه لباس و تیپ و حلقه جدید اومد دانشگاه ... و منی که قلبم نقره داغ شد از عاشقی ازدواج کردم سال دوم زندگی متوجه خیانت شوهرم شدم که همه جوره با فاحشه بود جنسی و عاطفی .حتی برای نزدیکی میبردش خونه باباش زمانی خالی بوده  ...بخاطر دختر ۳سالم جدا نشدم .دست روزگار الانم دوباره ناخواسته حامه ام ...... امشب شب قدره و خدا میدونه که دلکنده ترین موجود روی زمینم سبکم مثل یک پر چون به هیچییییییی دلبسته نیستم .پشت لبهام خون لخته شدست و هر لحظه در ارزوی مرگ و پر کشیدن از دور ور  تموم ادمهام .... 

من این روزا رو پشت سر گذاشتم .جوری عاشق و معشوق بودیم که رودستمون نبود حتی مادرمم یه روز اهی کشیدو گ ...

دنیا عجب بازیایی با روح ادم میکنه 

خدابه قلبت قدرت بده دوست من 

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید:آیا بالاخره رنج پایان یافت؟
2706