2733
2739
عنوان

از کجا دوس پسر پیدا میکنید 😔💔😐🗿

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 51 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بچسب به درست  اونا راه درست و نمیرن تو این سن  شما هم تو نی نی سایت فعالیت نکن واق ...

نی نی سایت بالا ۱۵ اجازه ورود داره عزیزم 

ب درسمم حتما سر وقتش میرسم و مهم ترین چیزه 

خودمم کار اونارو دوس ندارم 

ارمی و کیدرامرم.،اگه دنبال فیلم کره ایید تو هر تاپیکی باشه بهتون کلی معرفی میکنم 🙂💜 کره لاور:)
2731

حرفی که زدی درسته عزیزم تو بهترین کارو میکنی الان وقت تحصیلته وقته نوجونیته واسه عشق و عاشقی وقت زیاده 

اگه فردا درست خوندی به جایی رسیدی بهترین پسرا میان سمتت اونم نه واسه دوستی 

اونا بزار بمونن با رل زدنایه هر ساعتشون ببینم این رل فردا قراره  چیکار براشون بکنه

بخدا تهش فقط پشیمونیه و یه دنیا گریه

تیغ بُران گر به دستت داد روزی روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی !...📿💯🌏🤏

مورد خوب باشه عزیزم چرا ک ن 

آدم با آبرو و خانواده دار از ترس آبروی خودشم شده به کسی صدمه نمیزنه آبروی کسیم نمی‌بره 

حق میدم بترسی غیرت و مردونگی کم شده منم از اونام ک دیر اعتماد میکنن یا اصلا اعتماد نمیکنن 

اگه خودتو دوست داری دیگه نی نی سایت نیا اینجا خیلی چیزا رو عادی سازی میکنن درحالی روح و روانشون داغون شده شما هم که سنت خیلی کمه خیلی تحت تاثیر این دروغای شیرین که تهش سیاهیه قرار میگیری زندگیتو به تباهی میکشی

2740

سنت کمه هنوز

من آخریشو از دانشگاه خودمون پیدا کردم با همونم ازدواج کردم

اولیشو از تو یه جشن عروسی پیدا کردم و ۱۸ سالم بود

دومیو ۱۸ سال و ۱۱ ماهم بود از تو دانشگاه دوستم

سومیو تو ۱۹ سال و ۹ ماهگیم از تو دانشگاه یه دوست دیگم که دانشجوی دکترا بود

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
سلام طاعاتتون قبول حق اخرش بدبختیه اصلا سمتش نرو اگر هزار ساله بشی تو همین سایت بارها دیدم گول خور ...

سلام ممنون همچنین

ارمی و کیدرامرم.،اگه دنبال فیلم کره ایید تو هر تاپیکی باشه بهتون کلی معرفی میکنم 🙂💜 کره لاور:)
نی نی سایت بالا ۱۵ اجازه ورود داره عزیزم  ب درسمم حتما سر وقتش میرسم و مهم ترین چیزه  خو ...

اینجا هیچ خبری نیست بهت بر نخوره از حرف من 

موفق شدن یا نشدن تو تاثیری تو زندگی من نداره 

اما این سنی که شما سن روزهای طلایی عمرته بعدا که زمان بگذره حسرتش و خودت میخوری 

خود دانی 

همشون از کوچه خیابون

انرژی مثبتتونم😜۲۰سالمه ولی همه میگن شبیه ۱۴ ۱۵ ساله هایی🥲شاید چون موهامو خرگوشی میبندم😔مامانم همیشه میگه ۳۰ سالت که بشه میشی شبیه ۲۰ساله ها اقا من نخوام بیبی فیس باشم کیو باید ببینم؟😔😂ولی میدونی تو نی نی سایت کسی منو نمیبینه اونوقته که میشم یه ادم بالغ کجای کاری تازه تو مباحث بزرگونه هم شرکت میکنم😎(مسخره نکن برای من افتخاره😔) کسی هم کاری به کارم نداره😉 بوس به همتوووون😍(البته به غیر از اقایون سایت🤨)
2706