2733
2739
عنوان

خوراکی و میان وعده کودک ۷ماهه

105 بازدید | 15 پست

سلام دوستان

دخترم تو هفت ماهه دوهفته دیگه می‌ره تو هشت 

الان همش فرنی و حریره و سرلاک و سوپ میدم و گاهی اوقات نون و بیسکوئیت مادر 

خیلی میان وعده هاش تکراری شده 

دیگه چی بدم؟

پوره سیب و پوره موز بده

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

طبق برنامه پزشک بهش غذا بده زرده تخم مرغ از هشت ماه باید بدید

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت
2740
جدیدا میگن از ۶ ماه همه چی رو باتست بدین مگر عسل وشیر محلی دیگه زرده وسفیده جدا نمیدن عزیزم

من دختر هشت ماهش دکتر تازه گفت شروع کنم به دادن زرده تخم‌مرغ سفیده چون پروتیئن  زیاد داره میگن اولش ندید

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت
من دختر هشت ماهش دکتر تازه گفت شروع کنم به دادن زرده تخم‌مرغ سفیده چون پروتیئن  زیاد داره میگن ...

حتی کارت بهداشت جدید شده وطبق نظریه ی جهانی عزیزم نمیدونم حتما دکترتون بهتر میدونن

همه چی تخم مرغ آب پز پوره ی موز ومیوه خرما له کن بده یکمم از لپاش خودت بخور😘😘

تخم مرغ دوسه بار دادم 

میوه هم میدم 

خرما ترسیدم در حد اینکه دستم مزه شو بگیره زدم به خرما دادم بهش 

چشم😅😅😍🤤

2706