2733
2739
عنوان

حرف چندش آور خواستگارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1423 بازدید | 56 پست

چرا با همه اختلاف سنی حاضر ب صجبت شدی 

حالا میخواد هر نخبه ای باش باش 

تویی ک امضامو می خونی تو زیباترین آدمی هسی ک می شناسم😍 ✨پراز انگیزه قوی باهوش و هرروز برای زندگیت تلاش میکنی 🌱تو لایق بهترینایی بالا بالاها می بینمت ب زودی🤍😎✌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از این جهت خداروشکر میکنم همسرم مذهبی بود و خیلی رعایت کرد این مواردو . تا مدتها بعد عقدم خیلی جلو نمیرفت تا من استرس نگیرم و خیلی محتاطانه صحبت میکرد . 

حرفش جالب نبود اما بهش فکر نکن. 

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!

آدم میتونه همه جور خواستگاری داشته باشه متاسفانه بعضیا بدون در نظر گرفتن موقعیت و ظاهر خودشون اجازه میدن خواستگاری برن دیگه هر چی آدم روبروشون امتیازاشون بالاتر باشه ظرف شیفته تر و مشتاق تره واسه بدست آوردنش به خودت نگیر ادمای سبک مغز زیادن

2740

ناموسا چرا مردا هرچی آف سایدتر، توقع و وقاختشون بیشتره 🤔

انگشت در حلق کردم و تمام خرافاتی را که به نام اعتقادات به خوردم داده بودند بالا اوردم، چیزی در من زنده شد به نام "انسانیت"... 

۱۴ سال تفاوت سن؟؟؟؟؟

پدر من برعکس پدر شما بود..

میگفت حتماااااا زیر ۸ سال..

به خاطر موقعیت مالی میخواستن شوهرت بدن؟؟؟؟😒😒😒😒

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

اینحرفارو نزن و این یارو اصلا مناسب تونیست ۱۴ سال اختلاف سنی پدرت باچه عقلی میخوادتورو تو اتیش بندازه

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲

من که تو کل زندگیم باختم بخاطر انتخاب اشتباه البته سنم کم بود خونوادم واسم تصمیم گرفتن هیچی حالیم نمیشد از زندگی مشترک کسیو هم نداشتم که باهاش درد دل کنم حرفای شوهرم هم س ک س بود زندکی رو فقط به چشم رابطه جنسی میدید الانم پیش شوهرم جهنم تشریف دارم یارو انگار حیونه بلا نسبت😶۲۵سالمه هرکی میبینه منو میگه انگار ۳۸ سالته انقد شکسته شدم

2706