2733
2739
عنوان

حرف چندش آور خواستگارم

1397 بازدید | 56 پست

سلام بچه ها

من۲۰ سالمه و دانشجوام. قدبلند و لاغرم و قیافه بدی ندارم

یه رشته خوب توی دانشگاه خیلی خوب میخونم و موقعیت اجتماعی مناسبی دارم.چند وقت پیش یه خواستگار ۳۴ ساله داشتم که چون موقعیت اجتماعی خیییلی خوبی داشت و پدرش دوست پدرم بود رو دیدم و چون اولین بار بود که دیدمش واقعا جا خوردم.

موهاش ریخته بود چاق و قد کوتاه بود و چشمای ریز با عینک ته استکانی شماره بالا داشت. اما بخاطر بابام دیگه باهم نشستیم حرف زدیم.

بشدت بی علاقه بودم و جوابای تک کلمه بهش میدادم و سرد بودم اما این اقا با پررو تمام کل هیکلمو داشت با چشماش میخورد.

یکم که گذشت  دید انقد سردم یهو خندید که سر شوخیو وا کنه گفت خیلی لاغری. میتونی بچه های منو سال دیگه بدنیا بیاری شیر بدی دیگه؟

وقتی اینو گفت جا خوردم همیتجور نگاهش میکردم.

گفتم چه بچه ای من هنوز سنم کمه و بعدا

گفت من سنم بالارفته میخوام زنم برام بچه بیاره

حس میکردم داره به ماشین جوجه کشی نگاه میکنه وای بچه ها حالم از خودم بهم خورده ینی

ریخت و قیافشو که دیدم فکر میکردم ینی انقد اوضاعم بده که همچین آدمی نهایتا منو بخواد؟

حس میکنم تا ابد قراره تنها باشم

زیاده نخندم ولی زر زد برین بهش😂😂😂

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ملت چ پررو وپرتوقع شدن  

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

🙁بیشعور بوده

همسرم میگه: تو زبونی با چهارتا موی فر🥺😍چیزایی که باید درمورد من بدونی:گندم خانومم عاشق لواشک😋سه ساله که متاهل و متعهدم به یه مرد خوشتیپ وجذاب که مهم ترین داشته ی زندگیمه 🖇❤️‍🔥از ادمای دروغگو متنفرم خیلی راحت ادما، رفتارا، و چیزای سمی رو از زندگیم حذف میکنم، هیچ وقت به بدترین ادم با چشم تحقیر نگاه نمیکنم و خودمو بالاتر نمیبینم واز کسی توقع ندارم تو زندگی🙃تویی که اینو می‌خونی، پوست لبتو نکن، قوز نکن، آب بخور، به اونی که رفته تکست نده، موهاتو شونه کن، مثبت فکر کن، حرص نخور، الکی تو نت نچرخ، هدفاتو و استعدادات چه کوچیک چه بزرگ مشخص کن و کم کم برو سمتشون، آهنگایی که باعث بد شدن حالت می شنو رد کن، خودتو دوست داشته باش، دوش آب سرد بگیر، به روزای گذشته فکر نکن و کیلومتر ها از چیزی و کسی که بهت احساس ناکافی بودن می‌ده فاصله بگیر عزیزم.بهت قول می دم همه چی خوب می‌شه.وخدایی نزدیک تر از رگ گردن 🕊❤️#گندم🌾
2740

عزیزم نباید راه می‌دادی دیگه 

۳۴ سالشه 

دنبال نامزد بازی که نمیاد 

کسی توی این سن به فکر بچه و آینده و تشکیل خانواده است 

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            

جدا از مشخصات ظاهری به شدت آدم بیشعوری بوده بهش فکر نکن ‌.

«وقتی که زندگی یه تئاتر مزخرفه ، تنها به جرعه های فراموشی دلخـوشم ، راسکول نیکوف یه پیرزنو شقه کرد و من با اون تبر فرشته ی الهامو میکشم ! »