2737
2739
عنوان

علایم دیابت بارداری

231 بازدید | 8 پست

سلام من هفته ۲۴بارداری تموم کردم.هنوز آزمایش تحمل گلوکز ندادم اما ماه قبل تو یک ماه چهار کیلو اضافه کردم در صورتی که قبلش اصلا یک کیلو اضافه کردم قبل ترشم که سه کیلو کم کرده بودم .ممکنه دیابت گرفته باشه چون این ماه یه باره چهار کیلو اضافه کردم😭

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم  یه تاپیک برای چندسال پیش داشتی که گفته بودی یکی از عزیزانت توده زیر بغل داره؟  ...

بله عزیزم توده ایشون بد خیم بود از نوع خونی .۶جلسه شیمی در مانی شد الان حدود یکسال و نیم از درمانشون میگذره یعنی از موقعی که تموم شد .خداروشکر به درمان جواب داد .

میشه برای سلامتی نی نی تو دلیم صلوات بفرستین.خدایا دل همه منتظرا رو‌شاد کن بهشون نی نی بده
میشه لطفا پیاممو جواب بدی عزیزم

ولی خیلیا دارن چربی و چیز خاصی نیست ایشون بزرگ بود و درد میکرد.

ولی خیلیا دارن چربی و چیز خاصی نیست ایشون بزرگ بود و درد میکرد.

ممنون عزیزم 

نمیدونی  تودشون چه شکلی بود؟ ناگهانی ظاهر شده بود؟ یا چند وقت داشتنش ؟

از همون اول که ظاهر شد سایزش بزرگ بود؟ 

از همون اول درد داشت؟ 

2740
ممنون عزیزم  نمیدونی  تودشون چه شکلی بود؟ ناگهانی ظاهر شده بود؟ یا چند وقت داشتنش ؟ از ه ...

نه عزیزم هیچ کدوم نمی دونم .چون دوست نداشتم بپرسم یهو ناراحت می شد.🌷