2737
2739
عنوان

روغن تراپی مو + عکس موهام

237 بازدید | 13 پست

روغن چی به ساقه مو یا ریشه میزنید اگه برای رشد بیشتر روغن میشناسید بگید برای ساقه موهامم نارگیل میزنم چند ساله راضیم ولی حس میکنم نیاز به ابرسانی بیشتر داره میونم با سرم مو و ماسک خوب نیس چند تایی استفاده کردم راضی نبودم روغن خیلی خوب بجز نارگیل اگه میشناسیدو راضی بودین بم بگید عکس موهامم الان میذارم

اشتباه ما کجا بود!

میشه بگی چجوری انجام دادی روغن تراپی رو؟

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میشه بگی چجوری انجام دادی روغن تراپی رو؟

من قبل حموم بعضی وقتا روغن کرچک میزنم ب ریشه موهامو مالش میدم تاثیر داره ولی بشرطی که مداوم استفاده بشه من ماهی یبار شاید بزنم روغن نارگیلم همیشه بعد حموم وقتی موهام نم داره میریزم کف دستم میمالم به ساقه موهام واسه ابرسانی و اینکه موخوره نگیره

اشتباه ما کجا بود!
2740
کرچک و با نارگیل قاطی کن بزن یا جدا من میزنم اینارو

واس ساقه؟ کرچک واس ساقه خوب نیس چون غلیظه واس ریشه استفاده میشه نارگیلم واس ریشه خوب نیس پس باهم نزنشون ولی نارگیل واس ساقه خوبه

اشتباه ما کجا بود!
واقعا شما راضی بودین؟ قیمتش چجوریه از چه چیزی راضی بودی منم همونو بگیرم واس ابرسانیو این چیزا

من شامپو و روغن ارگانش رو استفاده کردم و خیلی راضی بودم 

عاشق بودن دشوار است، مثل باشرف بودن... 
من قبل حموم بعضی وقتا روغن کرچک میزنم ب ریشه موهامو مالش میدم تاثیر داره ولی بشرطی که مداوم استفاده ...

عزیزم بعدش روغن نارگیل رو میشوری 

تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود در انتظار خدا بودن یعنی درنیافتن اینکه او را هم اکنون در وجود خود داری💚.