2733
2734
عنوان

مامان بابام بچه هاشونو به یه اندازه دوس دارن اما...

| مشاهده متن کامل بحث + 1609 بازدید | 135 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بهت قول میدم تماااااام پدر و مادرها یکی یا چند تا از بچه هاشونو بیشتر دوست دارن و فرق میذارن بین شون ...

با گوشت و اسخون و پوست و همه سلولام میفهمم حرفتو

همون روحم که رو دکل بود =)))💙💜❤😁🖐
2740
با گوشت و اسخون و پوست و همه سلولام میفهمم حرفتو

خدایا شکرت تک فرزندم😐😐😐😐هیچ وقت تو زندگیم دوست نداشته شدنو تجربه نکردم به خلطر همین هیچ جوره نمیتونم‌درک‌کنم‌یکی میگه مامانم دوسم نداره معنیش چیه ولی حتنا حتما بیشتر از یک بچه نمیارم اصلا💔بچه داری؟ چند تا

منم مادرم برادرام وبیشتر از من وخواهرم دوست داشت ودر حق ما دونفر کم کاری کرد،که باعث اتفاقاتی شد که تو بچگی برام افتاد وهنوز برای کسی به زبون نیاوردم،، هنوز از لحاظ روانی اون روزا یادم میاد به هم میریزم درحالی که بچه بودم دست خودم نبود

حتی خدا هم بنده هاشو به یک اندازه دوست نداره، اینا که آدمیزادن

خدا همه بنده هاشو نه تنها دوست داره که عاشقشونه 

این بنده ها هستن که با سرکشی بین محبت خودشونو خدا فاصله میندازن

No pain,No gain
چه حس بدیه فرق گذاشتن بین بچه ها..... باعث کینه از پدر و مادر و حسادت ب خواهر برادر مبشه

حسادت؟

کیو دیدی به یه کارتن خواب حسادت کنه؟ داداشم با روندی که پیش گرفته اگه یک ثانیه مامان یا بابام کنارش نباشن راه دسشویی رو گم میکنه

خدارو شکر اونقدری ازش سر هستم که به جاییم نباشه

فقط این رو مخمه که ادعای عشق مساوی میکنن😂

همون روحم که رو دکل بود =)))💙💜❤😁🖐
خدا همه بنده هاشو نه تنها دوست داره که عاشقشونه  این بنده ها هستن که با سرکشی بین محبت خودشونو ...

ب هرحال مهم اینه که با هرکاری خدا ی سریارو بیشتر دوس داره ی سریا کمتر مثل اینه شما بگی چون تو کمتر به خانوادت میرسی تو رو کمتر دوس دارن 

2706