2733
2739

وقتی داداشم خوابه هرکی کوچیک ترین صدایی بده مامانم پارش میکنه 

ولی وقتی من خوابم فقط مونده پارتی بگیرن تو خونه

مامانم لیست غذا های محبوب داداشمو حفظه

اما من همیشه باید ۱ مورد رو یاداوری کنم که از چگیم کشک میخورم تا چند روز حالم بد میشه

بابام پول تو جیبی هفتگی به داداشم میده

ولی من حتی وقتی میخام نتمو شارژ کنم بهش میگم تو کارتم پول بزن میگه بگو کدوم شمارته خودم نت میزنم

داداشم هشصد تا کلاس ثبت نام میکنه و نصفه ول میکنه و میگن به روحیه بچم نمیخوره

ولی من یک بار چون کرونا گرفتم و از آموزشگاه مرخصی گرفتم شدم حیفه نون و پول حروم کن

تولد من همه ماموریت و سر کارن

تولد داداشم امام زمان هم بخاد ظهر کنه بهش نامه میدن ک یکم دیر تر بیاد و مهمونی میگیرن

داداشم تا سر خیابون میره دلشون هزار راه میره

من نزدیک ۱۰ سال مستقل زندگی کردم یک بار نگفتن چیزی کم نداری؟ ولی من وظیفم بود اگه پول دستم دارم و نیاز دارن حمایتشان کنم🎃 ناگفته نمونه که اون لا لوآ یک بار پیش اومد برای موضوعی خاستم پول قرض بگیرم کلی توهین و منت شنیدم تهش هم ندادن پوله رو

نفر بعدی که تو روم(حضوری) بیاد بگه همه خونواده بچه هاشونو یه اندازه دوس دارن قول میدم بخابونم دهنش

همون روحم که رو دکل بود =)))💙💜❤😁🖐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

این از لحاظ علمی هم دیگه ثابت شده که یه اندازه دوست ندارن! 🫡

"من با همه درد جهان ساختم اما...                                                                                                                       با درد تو هر ثانیه در حال نبردم❤️‍🩹"

بغضم گرفت....

چون منم

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
2706