2737
2734

کمربند ببنده و شاگرد بگیره 

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین به هیچ عنوان اگه گفتن عمل عمل نکنیداا 

برید دکتر سنتی متخصص درستش کنه بابای منم داغون شد بردیم سنتی گفتن سیاتیکه سیاتیک گیری کرد دردش خداروشکر خوب شد الا یکم چون ضعیف بود باید استراحت کنه تا بهتر بشه

2738
شاگرد داره ولی خب گاهی وقتا ی ماشین انقد اذیت می کنه که دو نفری هلاک میشن اخرشم طرف زورش میاد پول بد ...

میفهمتت داداش منم یه مدت رفت مکانیکی 

ان شاالله خدا بهشون سلامتی بده واقعا دیسک و مکانیکی ضد هم هستن

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
ببین به هیچ عنوان اگه گفتن عمل عمل نکنیداا  برید دکتر سنتی متخصص درستش کنه بابای منم داغون شد ...

از این میسوزم ک اول زندگیمونه ، کلی بدبختی و قسط داریم ، هنوزم بچه نداریم واقعا ما باید چطوری زندگی مونو بگذرونیم

چ ورزشی دیسکت شدید بود؟

اره چند ماه درگیرش بودم دائم جا خواب بودم مهره 3و4 و 4و5 دیسکش کلا اومده بود بیرون راه نمیتونستم برم با عصا راه میرفم کمربند میبستم رفتم که عمل کنم دیگه گفتن ورزش هم خوبه نزدیک به دوماه طول کشید تا خوب خوب شدم الان دیگه 5 ساله میرم باشگاه بدنسازی کار میکنم

بیرون زدگی دیسک در اثر ضعیف شدن فیله کمرو خوردن غذای طبع سرده سعی کن غذاهای گرم بهش بدی بخوره