2733
2739
عنوان

اعلام قیمتدرب کارخانه خودرو

| مشاهده متن کامل بحث + 242267 بازدید | 16931 پست
یعنی همین  اردیبهشت میاد ؟

گفت به احتمال زیاد تا۱۵خردادهمه رومیفرستیم 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
گفت به احتمال زیاد تا۱۵خردادهمه رومیفرستیم 

منم زنگ زدم ولی چیزی نگفت میگه معلوم نیست چرا اینجوری میکنن اخه انقدر اعصابم خورده  میگه فعلا نوبت  ساینا s 85گانه هستش کاموا جون شما خودت نگاه کردی یا زنگ میزنی؟ منظورم اینه شما کجا چک میکنی اینارو 💜💜💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم زنگ زدم ولی چیزی نگفت میگه معلوم نیست چرا اینجوری میکنن اخه انقدر اعصابم خورده  میگه فعلا ن ...

من زنگ میزنم به یکنفرکه باهامون کارمیکنه میدونی بهم فهموندافزایش دارن تولیدشون کمه اگرتکمیل وجه شده هارونتونن بموقع بده دیرکرد وجریمه تاخیربایدبدن که براشون سخته اماوقتی پیامک دیربفرستن خوب جریمه تاخیرکمترمیخوره سودمشارکتشون یکم بیشترمیشه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
من زنگ میزنم به یکنفرکه باهامون کارمیکنه میدونی بهم فهموندافزایش دارن تولیدشون کمه اگرتکمیل وجه شده ...

الان نظرت درمورد قیمت ما چیه واسه ما خودشون میگن افزایش نمیخوره بنظرت وایه ما گرون کیشه

2731
صد درصد تا وسطای خرداد میاد واقعا یا شاید نیاد؟ 

دیرزودداره سوخت سوزنداره   فقط ادموحیرون میکنن تواین بی ارزشی پول بایدریال نگهداری

درموردم افزایش قیمت ما چی‌زی نگفت اخه به من خودشون گفتن افزایش نمیخوره 

انشالله نخوره من وقتی زنگ میزنم دگه ازهمچی میپرسم  ازکیفیت قیمت افزایش هرچیزی

2740
دستت درد نکنه عزیزم واقعا مرسی که وقت میزاری ممنونم 💜💜💜💜💜💜🌹🌹🌹🌹

قربونت گلم  کاری نکردم 

گلم شاهینG تا برج ۴ نمیدونی چقدر افزایش قیمت داره؟

سلام گلم من مثل ماهی قرمزشده حافظه ام  اگرفرمشوبازدیدم بهت میگم

2706