2733
2734
عنوان

اعلام قیمتدرب کارخانه خودرو

| مشاهده متن کامل بحث + 246088 بازدید | 17166 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گفت به احتمال زیاد تا۱۵خردادهمه رومیفرستیم 

کاموا صورتی جان من کوییک اتومات بودم قرار بود اخر اسفند تحویل بدن.‌تاالان که خبری ندادن. شما چیزی در مورد تحویل کوییک اتومات ها نشنیدید؟

کاموا صورتی جان من کوییک اتومات بودم قرار بود اخر اسفند تحویل بدن.‌تاالان که خبری ندادن. شما چیزی در ...

سه ماه تکمل وجه کردی؟ یاپیش فروش ریختی؟ 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
سلام ی سوال ببخشید ما که ساینا پیش فروش ریختیم حساب باید بریم نمایندگی برگ قرارداد بگیریم جریان چیه

اره یکروزفرصن داشتی برونمایندگی موقع واریزپول انتخاب کردی بگوبرگ قراردادم میخوام  معمولاتواون برگه ماه تقریبی تحویلتوزده

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
سلام کاموا جان خوبی  گلم تماس گرفتم برا تحویل ماشین گفتم در حال حمل ب نمایندگی هست ماشین بنظرش ...

سلام یکشنبه یادوشنبه باهات تماس میگیرن یاخودت تماس بگیرکوماشینم😃

😻😻💜💜💜💜🥰🥰🥰🥰🥰

عزیزجان برات زنگ زدم گفت افزایش شامل همه هست اماکسانی که نوبتشون گذشته  مثلاتحویل اسفندبوده  چون  اینجاشرکت تولیدش بروزنیست ژودتاخیرباافزایش یربه یرمیکنیم البته  نمیدونم چقدررحرفش باشه

۱۴۸ میلیون موقع ثبت نام ریختم. بقیه ش هم موقع تحویل باید بدم.  ثبت نام یک ساله بودم . یک ساله ...

سلام فرداودفتررفتم ازبچه هابرات میپرسم چون امروزتماس گرفتم دگه چندروزاینده بایدبهونه پیداکنم زنگ بزنم

خیلی ممنونم. من با شرمندگی دوباره مزاحمتون می شم 🙏

قربونت عزیزم  دشمنت شرمنده 

سلام یکشنبه یادوشنبه باهات تماس میگیرن یاخودت تماس بگیرکوماشینم😃

عزیزم انشاالله 

بابت این مدت ک اینقدر سوال کردم وباعث شدم اذیت بشی ببخشید 

امیدوارم خدا بهتون سلامتی بده

عزیزم انشاالله  بابت این مدت ک اینقدر سوال کردم وباعث شدم اذیت بشی ببخشید  امیدوارم خدا ...

قربونت گلم مبارکتم باشه کاری نکردم یبارهم پیش خودتون بگیدخداخیربهش بده برامن خیلی ارزشمنده  فقط موقع تحویل همه جاماشینوقشنگ چک کن توجابجایی ضربه نخورده باشه

قربونت گلم مبارکتم باشه کاری نکردم یبارهم پیش خودتون بگیدخداخیربهش بده برامن خیلی ارزشمنده  فقط ...

سلام عزیزم به نظرت شهریور سایپا فروش فوری یا پیش فروش میزاره ؟

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید اوضاع خیلی بهتر شده من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد ❤️
2706