2733
2734
عنوان

اعلام قیمتدرب کارخانه خودرو

| مشاهده متن کامل بحث + 238820 بازدید | 16717 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم. برای ما تو سامانه یکپارچه پارسال شاهین 1403 درآمده.. کی پیامک برای واریز خواهد آمد؟؟&nbs ...

سلام ۴۰۳کدوم فصل هستید؟

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2742
زمستان 403 عزیزم

پاییزمیفرستن البته ممکنه خیلی زودتربراتون تبدیل بیاد

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

سلام عزیزان خوبید 

من اومدم دوباره با اندوهی سوال  بچه ها ایران خودرو دوباره طرح گذاشته ایا

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍
2738
اگرشوراتاییدکنه دناخریدی ۷۰۰میفروشی ۱تومن ۳۰۰سودته ۳۰درصداین ۳۰بایدبدی دولت

سلام کامواجانم🥲

امروز از نمایندگی تماس گرفتن و گفتن ماشینت رسیده

در جریان مراحلش بودم هرروز ولی فکر نمیکردم به این زودی وقتش برسه

راستش گریم گرفته🥲

و ممنونم از تو صبورانه این مدت کنارمون بودی❤️

یادم نمیره صبوری هاتو ❤️

و همیشه قدرانتم ❤️

داشتم میگفتم گریم گرفته 

ماشینی که تموم این یکسال تموم مشخصاتش رو چک میکردم و تصورش میکردم رو باید بفروشیم

برای این حس و حالم دلم تنگ میشه❤️

سرت رو در نیارم گفتم خبر بدم که روز موعودِ تحویل هم رسید ❤️

بازم ممنونتم❤️

مامانِ نامی🙍‍♂️
سلام کامواجانم🥲 امروز از نمایندگی تماس گرفتن و گفتن ماشینت رسیده در جریان مراحلش بودم هرروز ولی ف ...

سلام عزیزم خوشحالم بدستت رسید منم کاری نکردم شمادوستای خوبم هستیدخوشبختم ازداشتنتون  خوشحال میشم بازبرام پست بذاری  وبازحرف بزنیم   ودرموردفروش ماشین مطمئنم حتمادلیلی برای فروشش داری وبازهم میدونم ماشین موردعلاقتوخیلی زودمیخری 

سلام عزیزم خوشحالم بدستت رسید منم کاری نکردم شمادوستای خوبم هستیدخوشبختم ازداشتنتون  خوشحال میش ...

فدای مهربونیت عزیزم از محبتت بود گلم

حتما عزیزم هم صحبتی باهات خیلی لذت بخشه 

اره عزیزم برای خونه می‌فروشیم 

ماشین مورد علاقه من تارا اتومات   

برای رسیدن بهش لحظه شماری میکنم

هدف گذاشتم دوساله بهش برسم

ان شاالله که بشه به امیدخدای بزرگ 

مامانِ نامی🙍‍♂️
سلام عزیزم ماشینتون به چه مرحله ای رسید؟

سلام عزیزم. به سلامتی ماشینتون اومد مبارکتون باشه 

ما هنوز تو مرحله صدور فاکتوره ..من فکر میکنم یه روز بعد از شما واریز کردم وجه کاملو ولی فعلا که خبری نیست. عزیزم شما تو قراردادتون تاریخ تحویل کی بود؟ 

سلام عزیزم. به سلامتی ماشینتون اومد مبارکتون باشه  ما هنوز تو مرحله صدور فاکتوره ..من فکر میکن ...

سلام عزیزدلم ممنونم گلم

یعنی صدور فاکتور تیک سبز خورده یا درحال انجامه؟

ما تاریخ تحویل ۳ خرداد عزیزم

مامانِ نامی🙍‍♂️

: مشتري گرامي، دعوتنامه تكميل وجه خودروي  

شاهينG با ترمز ESC

شما به شماره پذيرش... صادر گرديد لطفا جهت تكميل فرآيند خريد خودرو به نمايندگي ثبت نامي و يا به سايت فروش اينترنتي به...

سلام عزیزان خوبید  من اومدم دوباره با اندوهی سوال  بچه ها ایران خودرو دوباره طرح گذاشته ا ...

نه گلم

2706