2737
2739
عنوان

اعلام قیمتدرب کارخانه خودرو

| مشاهده متن کامل بحث + 242314 بازدید | 16932 پست
اها قیمتو میگه اضافی نمیخوره یا زمانشو؟

قیمتو  زمانم گفت میفرستیم تا۱۵خرداد

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جان چه روزخوبی  فکرکنم خداخیلی دوستم داره یه عزیزبرام نوشته تست حاملگیم مثبته شماهم باشیرینی ...

بله عزیزم بنده ای ک بدون چشم داشت ی کاری برا مردم میکنه معلومه ک خدا دوستش داره

دوستت هم انشاله ب خوبی این دوره را بگذرونه

بله عزیزم بنده ای ک بدون چشم داشت ی کاری برا مردم میکنه معلومه ک خدا دوستش داره دوستت هم انشاله ب خ ...

قربونت عزیزم شمابه من لطف داری 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2731
بله عزیزم بنده ای ک بدون چشم داشت ی کاری برا مردم میکنه معلومه ک خدا دوستش داره دوستت هم انشاله ب خ ...

ماشینتواوردی خونه؟

2740

پیامم هم این بود که دیروز براتون فرستادم:

۱۴۸ میلیون موقع ثبت نام ریختم. بقیه ش هم موقع تحویل باید بدم. 

ثبت نام یک ساله بودم . یک ساله قرار بود تحویل بدن یعنی اسفند ۱۴۰۲

[QUOTE=338767340]کاموا صورتی عزیز در مورد کوئیک اتومات تونستید اطلاعاتی به دست بیارید ؟ اره گللم چندوقت خط تولیدش مشکل داشته وبراخیلی ازاتوماتا تبدیل به کوییک دنده ای ارسال شده اماجدیدا خط تولیدش راه افتاده داره کم کم پلاک میشه فقط قیمتی گفت ترجیح میدم فعلانگم

[QUOTE=338767340]کاموا صورتی عزیز در مورد کوئیک اتومات تونستید اطلاعاتی به دست بیارید ؟ اره گللم چند ...

سلام عزیزم خوبی 

۲۶ ام سایپا ثبت نام داره 

شما میدونی چه ماشین هایی عرضه میکنه؟ 

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
2706