2737
2734
عنوان

اعلام قیمتدرب کارخانه خودرو

| مشاهده متن کامل بحث + 242322 بازدید | 16932 پست
ببخشید یعنی حدود ۱۰۰ میخوان افزایش بدن

هنوزمشخص نیست که بااین افزایش موافقت بشه یانه 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قیمت جدید هم خبر داری ؟ ما ۱۱۴ م وارریز کردیم

برات پیامک اومد؟

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2740
همین قدر که خالصانه به همه جواب میدی و کمک میکنی انشالله خدا بهت کمک کنه به خواسته هات برسی و همیشه ...

قربونت عزیزم کاری نمیکنم وظیفه هست  خدامیدونه چقدرخوشحال میشم وقتی کاربرامیگن ماشینمون اومده دیروزعصربارونی بودرفتم بیرون یادم رفت ازت بپرس

مبلغی که اولش باید بدیم رو طلا بفروشبم

اگربراخوودت میخوای اره امافروش نه

کاموا جون سوالمو ندیدین. پیش فروش دیروز پول ریختم میشه رنگش عوض کنم؟؟؟

دیروزرنگ برات زده بودمثلاسفید؟

دیروزرنگ برات زده بودمثلاسفید؟

اره انتخاب رنگ سفید مشکی .

و رنگ های دیگه داشت و نوشته بود تفاوت قیمت ندارد.

منم سفید مشکی زدم و عصر دیروز خوشبختانه یا بدبختانه یه اطلس سفید مشکی نزدیک دیدم اصلا پسندم نشد میخام مشکی انتخاب کنم

اره انتخاب رنگ سفید مشکی . و رنگ های دیگه داشت و نوشته بود تفاوت قیمت ندارد. منم سفید مشکی زدم و ع ...

رفتی نمایندگی تغییربدین

2706