2752
2734
عنوان

اعلام قیمتدرب کارخانه خودرو

| مشاهده متن کامل بحث + 246120 بازدید | 17168 پست
 الان این مابه التفاوت واریزکردی؟ 

سلام عزیزم میگم که هنوز یه ما هیچ خبری ندادنا واسه ساینا دوگانه پارسال بهمن ثبت نام کرده بودیم.

قبله عید زنگ زدم ولی زمانشو نگفتن بنظرت کی بهمون دعوت نامه میفرستن؟

سلام عزیزم میگم که هنوز یه ما هیچ خبری ندادنا واسه ساینا دوگانه پارسال بهمن ثبت نام کرده بودیم. &nb ...

برات تبدیل نیومد؟ دیروزیکی ازدوستان میگفت براش تبدیل رفته اطلسم صبح دیدم رفته براتکمیل وجه  چون میخوان یکم افزایش بدن دگه تا۱۵اردیبهشت میفرستن براهمه  

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن هیچی نیومده من میخوام همون دوگانه بگیرم اطلس چنده؟ کارخونه؟

اطلس ۴۰۹تومن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
برات تبدیل نیومد؟ دیروزیکی ازدوستان میگفت براش تبدیل رفته اطلسم صبح دیدم رفته براتکمیل وجه  چون ...

ما که کلا ۱۱۴ دادیم الانم ۱۷۰داریم دیگه طلا اینا  پول هیچی نداریم همون ساینا دوگانه رو بزور بگیریم اعصابم بهم ریخت یعنی الان نمیدن دوگانه ساینا رو؟ 

ما که کلا ۱۱۴ دادیم الانم ۱۷۰داریم دیگه طلا اینا  پول هیچی نداریم همون ساینا دوگانه رو بزور بگی ...

دوگانه میگن یه قطعه ش نیست که فکرکنم تامین شده یه چندوقتیم بهونه میوردن کپسولشوندارن

برات تبدیل نیومد؟ دیروزیکی ازدوستان میگفت براش تبدیل رفته اطلسم صبح دیدم رفته براتکمیل وجه  چون ...

سلام عزیزم کامواجان خوبی میگم من کوییکم اخرمرداد کی میگن تکمیل وجه کنم؟ چقدرممکنه بره بالا؟ 

لایکم نکن نکن لطفا نکن👍😑😔😣😏😢🤔🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🤔😤😤😤😤😟😞😖😔🤓😮😯😛😝🤤☹🙁😲😒😒😒😒😒😒😒😒
سلام عزیزم کامواجان خوبی میگم من کوییکم اخرمرداد کی میگن تکمیل وجه کنم؟ چقدرممکنه بره بالا؟ 

سلام قربونت 

خوب کوییکای اردیبهشت امروز تکمیل وجه شون رفت ازتوهم احتمالایکماه زودترمیاد

سلام قربونت  خوب کوییکای اردیبهشت امروز تکمیل وجه شون رفت ازتوهم احتمالایکماه زودترمیاد

اردیبهشت مگه بود

ی 3ماهه بود اونان؟، مگه ن اونا باید همون موقه وجه رو کامل میدادن

تیر و مرداد شهریور بودن ک

یعنی تیرماه بهم میگن؟ 

لایکم نکن نکن لطفا نکن👍😑😔😣😏😢🤔🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🤔😤😤😤😤😟😞😖😔🤓😮😯😛😝🤤☹🙁😲😒😒😒😒😒😒😒😒
سلام قربونت  خوب کوییکای اردیبهشت امروز تکمیل وجه شون رفت ازتوهم احتمالایکماه زودترمیاد

سلاااام کامواجون 

امروز خودروی من فاکتورشد  گفتم بیام خبربدم 

@آغازگرعشق‍ عزیزم یه نگاه بنداز ببین برای توام فاکتورشده

مامانِ نامی🙍‍♂️
اردیبهشت مگه بود ی 3ماهه بود اونان؟، مگه ن اونا باید همون موقه وجه رو کامل میدادن تیر و مرداد شهری ...

اره مرحله قبل بهارهم بود

سلاااام کامواجون  امروز خودروی من فاکتورشد   گفتم بیام خبربدم  @آغازگرعشق ‍ عز ...

سلام عزیزم بسلامتی انشالله کمتراز۱۵روزبرسه به دستت

اردیبهشت مگه بود ی 3ماهه بود اونان؟، مگه ن اونا باید همون موقه وجه رو کامل میدادن تیر و مرداد شهری ...

معمولا۳۰تا۳۵روزقبلش خبرمیدن

2706