2752
2734
عنوان

اعلام قیمتدرب کارخانه خودرو

| مشاهده متن کامل بحث + 246734 بازدید | 17201 پست
میدونم افزایشی درراهه امانمیدونم چقدره مثلاکسانی ساینااس ۳۳۰دادن فکرکنم ۹تومن بازبایدبدن

سلام ما اول برج 11 برای ساینا اس واریز کردیم الآنم تو سال جدیدمابهالتفاوت نزدیک ده ملیون برامون اومده ،برای همه همین مقدار اومده ؟ چرا اینقدر زیاد مگه فروش فوق العاده ها هم افزایش قیمت میخورن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام ما اول برج 11 برای ساینا اس واریز کردیم الآنم تو سال جدیدمابهالتفاوت نزدیک ده ملیون برامون اومد ...

سلام عزیزم گفتن بیمه ومالیات وارزش افزوده هست وقتی ثبت نام انجام دادیداین بندتوقردادتون بود بابت ایناپول بگیرن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
الان۳ماهه داره؟

الان نه قراربوداین هفته باشه باتوجه به وضع موجودمشخص نیست کی بذارن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
سلام عزیزم گفتن بیمه ومالیات وارزش افزوده هست وقتی ثبت نام انجام دادیداین بندتوقردادتون بود بابت این ...

اره فکر کنم بود ما یه آپشن وبهمبلغ دو ملیون و هفتصد موقع واریز زدیم پولشم واریز کردیم الآنم باز همون مبلغ برای همون آپشن باز اضافه کردن شما چیزی میدونین راجع بهش ؟ الان مابه التفاوت زده هفت ملیون به علاوه اون دو هفتصد که میشه نه ملیون و هفتصد 

اره فکر کنم بود ما یه آپشن وبهمبلغ دو ملیون و هفتصد موقع واریز زدیم پولشم واریز کردیم الآنم باز همون ...

میشه اپشنشوچک کنی ببینی چی بودهچ

اپشن ضد سرقت (ردیاب ) ،نمیدونم چرا الان بازم باید همون مبلغ برای اون آپشن بدیم؟ الان عکس میگیرم برات ...

چون اونروزقیمتش ارزونتربودوامروزبخاطردلارگرونترشده یامدل بالاتری نسبت به اونروزبرات بستن معمولاهمیشه ماشیناتحویلی ۳ماه اول سال یه مبلغیومیگیرن 

چون اونروزقیمتش ارزونتربودوامروزبخاطردلارگرونترشده یامدل بالاتری نسبت به اونروزبرات بستن معمولاهمیشه ...

باشه عزیزم ممنون که پاسخ دادی،کاش اصلا اون آپشن و نزده بودیم بیرون می‌گرفتیم ارزونتر  بود ،

باشه عزیزم ممنون که پاسخ دادی،کاش اصلا اون آپشن و نزده بودیم بیرون می‌گرفتیم ارزونتر  بود ،

اون اپشنم خوبه بالاخره. ردیابه دگه نیازنیست خودتون بذارید  حالایکم جورکردن پولش سخته اونم فروردین ماه که جیباخالین

اون اپشنم خوبه بالاخره. ردیابه دگه نیازنیست خودتون بذارید  حالایکم جورکردن پولش سخته اونم ...

اره واقعا ،چیه اینهمه مالیات اضافه کردن ،فقط بلدن از مردم پول بگیرن

به نظرت ساینا اس سر سه ماه تحویل میدن ؟

الان این مابه التفاوت واریزکردی؟ 

2706