2733
2739
عنوان

شکر گذاری و به دست آوردن

145 بازدید | 14 پست

تاحالا شده با شکر گذاری چیزیو بدست بیارید؟

واسه من بارها شده البته ایمانم قوی بود و ب شدت اعتقاد داشتم

الان نمیدونم چرا تمرکز ندارم رو این چیزا و انگار ن انگار شکر گذاریو انجام میدم بدون باور فقط الکی میگم شکرتو فلان...😑😑😑😶☹

میتونی بگی ب جه خواسته ای رسیدی؟

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🙃🤌🏻میگه حسش نمیاد.حسش نمیاد ورزش کنم،کتاب بخونم ،به خودم برسم ،کار کنم ، درس بخونم،بیرون برم. خب معلومه که حسش نمیاد!!مگه آسونه که حسش بیاد؟یعنی کلا میخوای به بطالت بگذرونی که حسش بیاد؟خب بشین تا بیاد. نمیاد دوست من نمیاد.گاهی وقتا آدم باید خودشو مجبور به استارت یه کار کنه باید خودشو مجبور به پا شدن و دوباره ایستادن بکنه.اصلا فرق آدمای ضعیف و قوی همینه.اصلا درمان افسردگی و اضطراب همینه.باید خودتو مجبور کنی پاشی و استارت یه کاریو بزنی.نگو نمیتونم.نبستنت به تخت و مجبورت نکردن صبح تا شب توی سوشال مدیا باشی و بخوری و بخوابی که بهانه نیار پاشو برای یکبار توی زندگیتم که شده خودتو مجبور به انجام یه کاری کنی نتیجش صد از اینی که هستی بهتره حالت خوب میشه بهت قول میدم:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله،بیخودنیست که میگن شکر نعمت نعمتت افزون کند،کفرنعمت ازکفت بیرون کند..منم بارها نتیجشودیدم الحمدلله

من🎵🎻واسه یکی میمیرم 🙊که واسه ی من تب🥵 ❤️‍🔥کنه،یکی که بمونه توبارون ☔️و برام صبر👀کنه،یکی که بیادش این حاله رو مرتب🤌 کنه،من واسه یکی میمیرم 🙈که منو قشنگ درک🤝 کنه،یکی که بمونه پام بقیه رو زود ترک🙋‍♂️ کنه،یکی که بزنه اسممو روتنش😍 حک🖇 کنه😍🎸

دقیقا منم

هرسال با تمام ایمان از خدا یه چیزو میگرفتم

بعد آخرین بار سر قبولی ارشدم خیلی اصرار کردم و فکر میکردم فقط همون دنیام

قطعا شکر گذار عمیق هم بودم

کلا همه چی رو دست خودش میدیدم و هر چی میخواستم میداد

یه فشار بدی بهم وارد شد که ریست فکتوری شدم، حالا سختمه چیزی بخوام و باور داشته باشم و شکر گذاری کنم و تلاش کنم

کاش درست بشه همه چی

خداوند به هرکس 《حالت سکون و آرامش 》 را عنایت فرماید،نتایج بسیاری را برای او در بردارد. از جمله: از ملامت ها نمی هراسد، توکل دارد، اگر چیزی را از دست بدهد غمناک نمی شود و اگر چیزی را به دست آورد طغیان و نافرمانی نمیکند.استقبال یا بی اعتنایی مردم، شهرت یا گمنامی و فقر و غنا در او اثری ندارد. 💖برای همه از خداوند چنین حالی رو میخوام💖
میتونی بگی ب جه خواسته ای رسیدی؟

همیشه میگفتم خدایا شکرت که کار و درامد دارم یجوری میگفتم که مطمئن بودم قراره داشته باشم و خواستمو باور میکردم بعد دوماه استخدام شدم🥺😍

2740

[QUOTE=284130140]چجوری؟ زیاد مینویسم و برای داشته هام و چیزی که میخوام شکر میکنم حتی برای چیزی که ندارم

مثلا با باور و انرژی بالا میگم خدایا سپاسگذارم برای حال خوبی ک دارم و ناخوداگاه حال خوب بهم منتقل میشه

دقیقا منم هرسال با تمام ایمان از خدا یه چیزو میگرفتم بعد آخرین بار سر قبولی ارشدم خیلی اصرار کردم ...

منم همینطور کلا حسو حالش پرید

امیدوارم که درست بشه همه چی و خواسته هات بشن داشته هات

[QUOTE=284130140]چجوری؟ زیاد مینویسم و برای داشته هام و چیزی که میخوام شکر میکنم حتی برای چیزی که ند ...

منم از امشب تست میکنم 

از یکی شنیدم میگف هرشل قبل خاب بخاطر ۲۰چیز ک رسیده و نرسیده خدارو شکر میکرده و خیلی توپ شده بود وضعش پسره فقط ۱۷سالش بود.

خداروشکر انشالله که همیشه نتیجه ببینی

ممنون همچنین شما عزیزم

من🎵🎻واسه یکی میمیرم 🙊که واسه ی من تب🥵 ❤️‍🔥کنه،یکی که بمونه توبارون ☔️و برام صبر👀کنه،یکی که بیادش این حاله رو مرتب🤌 کنه،من واسه یکی میمیرم 🙈که منو قشنگ درک🤝 کنه،یکی که بمونه پام بقیه رو زود ترک🙋‍♂️ کنه،یکی که بزنه اسممو روتنش😍 حک🖇 کنه😍🎸
2706