2737
2739

امروز درست کردم دستورش رو از نت گرفتم .پیمانه من لیوان فرانسوری هست . خیلی باید دقیق باشه چون قراره بعدش برش بخوره 

نشاسته ۱

ارد برنج خیلی نرم نصف پیمانه 

شیر ۶ 

اب ۴ 

کلاب ۱ 

شکر ۱ 

همه رو با هم مخلوط میکنیم چند دقیقه ای میذاریم که نشتسته کامل حل شه . 

میذاریم رو حرارت تند تند هم می‌زنیم یک لحظه هم دست نگه داری گلوله میشع . وقتی به جوش اومد و سفت شد بازم نیم ساعت دیگه به هم زدن ادامه میدی . الان امادس 

اگه میخوای زعفرانی باشه ۵ دقه اخر زفران دمکرده غلیظ بهش اضافه میکنی 

ما هر دو نوع رو کنار هم درست میکنم

میریزی تو سینی تا سه چهار ساعت خوب خودشو بگیره . با حوصله و دقت برش لوزی میزنی و میچینی تو بشقاب سر سفره افطار نوش جان . التماس دعا 

هل اسیاب شده هم بریزید عالی تر میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عکس مرحله ۲ رو دوباره بزار من ندیدم😭

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
2740
تمام شده

نوش جااانت🌹

چقد خوب برش زدی 

کدبانو و هنرمند ایرانی👏👏👏👏⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷
الان هول هولی برش زدم عکسشو بذارم اینجا

خیلی خوب بود 

2706