2733
2764
عنوان

من کی پریودم بند میاد

449 بازدید | 43 پست

من الان رفتم پیش یه دکتر معروف بهم لتروزول داده الان یه ماهه پریودم بند نمیاد کسی مثل من بوده؟ 

ا

خدایا شکرت که منم بعد از ۷ سال سختی مادر شدم خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت 😍😍😍خدایا به حرمت خودت به هرکس که بچه میخواد بهش عنایت کن خدای قشنگم😘😘

توروخدا اگه تو شرایط من بودین بهم بگید ؟

خدایا شکرت که منم بعد از ۷ سال سختی مادر شدم خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت 😍😍😍خدایا به حرمت خودت به هرکس که بچه میخواد بهش عنایت کن خدای قشنگم😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مفنامیک اسید بخور بند میاد 

خسته از زندگی! ی چیزی میگم خوب گوش کن هیجوقت کم توقع نباش در برابر همسرت یا هرکس دیگه هرچی کم توقع تر باشی ادماپرو تر میشن هرچی دلسوز تر باشی ادما ظالم تر میشن توی این دنیا فقط اوناییی بردن ک پرو هستن ظالمن 

وااای خداا تحمل ۵ روزش هم سخته اوووف 

میرقصانم زندگی را به سازم.   کاربری ماله دوتا دوسته که یکی ترکید و شماره ی دیگه نداشت لطفا گیر ندین که مجردم یا متاهل من مجردم و تو رابطه دوستم متاهل 
من ۲۰ روز دکتر قرص ال دی داد قط شد 

هورمونارو بهم نمیریزه؟! 

خسته از زندگی! ی چیزی میگم خوب گوش کن هیجوقت کم توقع نباش در برابر همسرت یا هرکس دیگه هرچی کم توقع تر باشی ادماپرو تر میشن هرچی دلسوز تر باشی ادما ظالم تر میشن توی این دنیا فقط اوناییی بردن ک پرو هستن ظالمن 
مفنامیک اسید بخور بند میاد 

سه ورق خوردم بند نیومده

منی که منتظرم پریودم بیاد

بیهوده است مجادله بر سر اثبات دیانت یا بی دینی آدمها!کسی که دروغ نمی گوید , کسی که مهربان و با انصاف است,کسی که از رنج دیگران اندوهگین می شود و از شادمانی دیگران شاد است...کسی که انسان را و پرنده را و گیاه را و زمین را ,محترم می دارد,به مقصد رسیده است...از هر راهی که رفته باشد!
سه ورق خوردم بند نیومده

ای بابا دیگه نمیدونم

نمیاد ی دردسر داره میاد ی دردسر اوف

من ۲۰ روز دکتر قرص ال دی داد قط شد 

به منم داده بعد چند روز برای شما قطع شد؟

وااای خداا تحمل ۵ روزش هم سخته اوووف 

خیلی سخته دارم میمیرم زندگی زناشویی به خطر افتاده

2706