2737
2734
عنوان

مولتی ویتامین و تقویتی

8910 بازدید | 15 پست
سلام دوستان من میخوام مولتی ویتامین استفاده کنم و یکم تقویت شم ولی نمیدونم چی استفاده کنم .که خوب باشه .من کلا لاغرم و دوست دارم چاق شم اما شوشو نمیزاره خودم احساس رضایت ندارم دوست دارم تو پر باشم ولی نمیشه..حالا میخوام چند وقتی تقویت کنم خودمو.چه مارکی مولتی ویتامین بخرم.حدود قیمتش چنده.موقع پریودی چی استفاده کنم چون من تقریبا خونریزی شدیدی دارم البته درد اصلا ندارم..اما فکر میکنم اینطوری دو سال دیگه خون بدنم تموم میشه که

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من فارماتون با سیپروهپتادین خوردم ١٢ کیلو چاق شدم، خیلی لاغر بودم
یوسف میدانست که تمام درها بسته هستند اما به خاطر خدابسوی درهای بسته دوید و تمام درها برویش باز شداگر تمام درهای دنیا برویت بسته بود, بدو, چون خدای تو یوسف یکی هست !!!
من دکتر برام تجویز کرد فارماتون مولتی ویتامینه صافت ژله سیپروهپتادینم یه قرص معمولی ضد حساسیته ولی باعث تحریک اشتها میشه
یوسف میدانست که تمام درها بسته هستند اما به خاطر خدابسوی درهای بسته دوید و تمام درها برویش باز شداگر تمام درهای دنیا برویت بسته بود, بدو, چون خدای تو یوسف یکی هست !!!
2740
من تقریبا سه ماه خوردم ٥٢ کیلو بودم الان ٦٤ کیلویم قدم بلنده ٤ کیلو کم دارم کلا
سیپرو یه ورق فکر کنم هزار فارماتونم دونه ایی دو هزار تومن البته میتونی هر مولتی ویتامینی رو کنارش بخوری
من فارماتونو با نهارم می خوردم سیپرو هم چون خواب اور بود دو ساعت قبل شام می خوردم
2706