2752
2734

همیشه فقط میگفت بهترین ماشین حاضربودسوارماشین چندملیاردی بشه ولی خونه نه میگفت همین خونه بس ماشین قبلیمون یه شاسی بودویه ماشین صفرسورن هم طرح مادران یه سال پیش اسممون دراومدکه چندماه پیش تحویلمون دادن گفت اونوتوسوارشومنم پاموتویه کفش کردم که بایدجفتشوبفروشی طلاهامم بفروشی خونه بخریم برادخترامون خلاصه کلی غرغروایناراضیش کردم فروخت وخونه خوب تویه جای خوبی خریدیم هیچکسم خبرنداره جزپدرمادرامون مابرااون خونه هم یکم رفتیم توقرض وفشاراونموقع تایه ماه شوهرم قهروناراحت بودمیگفت منوبی وسیله کردی من بایدباموتوربرم بیام 😑یه موتورهونداداریم خداهمونوازمون نگیره بعدیه مقدارپول قرض کردماشین مدل پایین خریدباهمون خوش بودم حداقل وسیله بودالان اونم بایدبفروشیم دلم غم داره ازیه طرف بدون وسیله میشیم تادویاسه سال ازینورم اگه نفروشیم کاروکاسبیمون رونق نمیگیره میدونم بدون وسیله نمتونم رسماخونه نشین میشم منم اهل بیرون رفتن وتفریحم این روزاهمش کلافه ام نمدونم کارم درست بودیاغلط ولی میدونم این دوسال به اندازه بیست سال بهم سخت میگذره چون رسماازهمه چیزبایدبزنم خوراک پوشاک تفریح همه چی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خونه خیلی خیلی بهتره. خوب کردی

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2731

حداقل کاش یه ماشین مدل پایین بتونید جود کنید واسه رفت و امدتون حتی اگر شده دست دوم 

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

شوهر منم همینه 

حاضره ماشین چند میلیاردی داشته باشه ولی یه خونه بزرگتر و خوب نخره

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🕊️🖤

خونه مهمتره والا حالا دوسال کوتاه بیا بعد کیفش ببر والا بهترین کارو کردی منم همش همینو میگم زیربار تا حالا نرفته والا خوش ب حالت دست زیر سر من 

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒

بهترین کار بود کاش شوهرمنم حرف گوش کن بود الان این قدر تو سختی نبودم دوسال سختی می کشی وقتی مونه داری همه چی برمی گرده ولی وقتی مستأجری هرچی داره باید بذاری برای اجاره خونه استرسش هم نگو 

ما سال نود و دو سراتو داشتیم الان مستاجریم و پژو پارس مدل پایین داریم هرچی گفتم ماشینو بفروش ی مونه تو منطقه چهار بگیر خونه مون اونجا بود گوش نکرد و داد و بیداد راه انداخت 

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 

دقیقا منم  طبقه بالا رو ساختیم  طلا فروختم بازم باید بفروشم ی ساله اونجور که بخام خرید حسابی کنم ندارم ولی میدونم بعدش راحترم سختیشو ب جون بخر چاره نیس ولی میدونی یکی دوسال بعد بهترینا سراغت میاد زندگی همینه گاهی خوشی گاهی غم 🙃

2706