2733
2734

من ی سال و نیم بود تو اقدام بودpco هم بودم بعد وزنمم ۶۰بود نرمال اما بعد این اصلاح سبک رسیدم ب ۵۳ خب؟😁

تقریبا هر چیز سالم ناسالمی هم میخوردم تا سه ماه قبل که تصمیم گرفتم اصلاح سبک به سبک خودم بکنم ینی بدون ورزش و زمان خواب مناسب

نکته 1:فقط قند و شکر و خوردنی های سوپر مارکتی رو حذف کردم از زندگیم دوماه تقریبا کامل رعایت کردم 

نکته 2: ماه سوم رفتم عمل بینی دیگه به بچه فک نکردم موقع رابطه هم چون میدونستم نمیگیره پیشگیری نکردم( بیخیال بودم کامل)

و نکته ۳:هر ی روز در میان دابطه داشتن اشتباهه من شانسی بدون دونستن روزای تخمک گذاری هر یه هفته ی بار رابطه داشتم از یه دکتر تو اینستا شنیدم که اقدام ی روز در میون باعث میشه لقاح شکل نگیره و اسپرم جدیدی که وارد بدن میشه اسپرم قبلی رو میکشه

این سه تا نقطه رو من اولیشو خودم تلاش کردم دوتاشم خدا خاستو شانسی شد برام چون همیشه تو این ی سال و نیم اقدام ی روز در میون اقدام داشتم

الان ۶هفتمه دعا میکنم انشالله خدا دامن همه تونو سبز کنه 

سوالی بود در خدمتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه دکترا میگن یه شب درمیون🙄🙄🙄

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2731
مورد سوم و قبول ندارم😐

بزن قدش

امضامزیرسرت ی کم ذغال ونمک ونون خشک بزارتومشمای فریزر بزارتابالشت بخاب.دیگ کابوس نمیبینی.کابوسای وحشتناک جن وچیزای ترسناک منظورمه،این تجربه ی منه،شباساعت۳شب ازخواب میپریدم،چون توخواب میدیدم یکی باصورت وحشتناک دنبالمه یا یکی بااره برقی میبُرّه بدنمو،یاتوتاریکی جن دنبالم بود،ایناروگذاشتم زیرسرم و دیگ ندیدم.خانومایی ک زیر۲۰سالید ومجرد،براتون میخام نصیحت کنم.نزارید حسرت چیزای کوچیک ب دلتون بمونه.من مجرد ک بودم نمیزاشتن آرایش کنم.الان همسرم کاری نداره بهم ولی هرچه قدر هم آرایش میکنم بازم حسرت هست برام.انگار ک هیچ لذتی نداره،همه چی ب وقتش قشنگه.کافی شاپ برید بادوستاتون.بازار برید بادوستاتون.برید کتابخونه باهمدیگ خوب باشید.تنهایی برید گردش.عصری دلت گرفت برو پارک منتظرنمون ک یکی بیاد ببرت.برادل خودت،بروکاشت ناخن،مثلا وقتی پریودی.اگ غسل باکاشت روقبول نداری.برو دوتا موی مدل شاخ سوسکیتو رنگ کن.میبینی؟اینابرای من حسرته.خییییلی چیزای کوچیک هست.شاید براهمتون بی ارزش باشه اما برامن باارزشه.چون منع شدم.مادربزرگم منعم میکرد.نزارید حسرت چیزای کوچیک تودلتون بمونه.
2740

برا منم دعا کن ناخواسته بگیره چون شوهرم راضی نیس دعا کنید ناخواسته باردار بشم🙏😔

اولین بار ۱۰ سالم بود که از پنجره انباری کوچه رو نگاه کردم تو رو توی قاب پنجره دیدم وقتی گفتی بیا دوست بشیم فک کردم یه دوسته دیگه پیدا کردم اونروزا حتی فکرشم نمیکردم دوستی با پسرهمسایه بد باشه وقتی اولین نامه دومین نامه و به ترتیب نامه هااومدن فهمیدم دوس عادی نیستیم وقتی هردومون از برادرم چک خوردیم بابت دوستیمون یقین پیدا کردم عادی نیس روزی که شنیدم بخاطره چکی که من خوردم برادرمو زدی فهمیدم من برای تو یه دوست معمولی نیستیم وقتی توی ۱۴سالگی اولین خواستگار اومد برام گفتی خط میندازم توروش اگه بیاد خونتون مطمئن شدم دارم درست انتخاب میکنم اما وقتی نتونستی شرط پدرمو برآورده کنی رفتی از شهرمون دنیا رو سرم خراب شد باخودم عهد کردم باهیشکی دیگه رفیق نشم اون روزا گاهی زنگ میزدی اما حرف نمیزدی ولی من صدای نفسهای تورو میشناختم وقتی ۱۸سالم شد بازم دوست شدم اما ن مثل تو فقط برا خوشگذرونی تفریح وقتی شنیدم برگشتی مطمئن شدم اون پیغام ها زنگها کار تو بوده اما باز به رفاقتام ادامه دادم وقتی شنیدی رفتیو تلفنی با بقیه دوست شدی من از تو خبر داشتم تو از من اما چرا غرور نزاشت حرفمونو بهم بزنیم وقتی تو ۲۱ سالگی گفتن برای بار هزارم داره خواستگار میاد گفتم اینم رد میکنم بره اما اما اینبار تو بودی به یه دسته گل با یه شیرینی با عمل کردن شرط پدرم من چقد نفهم بودم که نفهمیدم برای برآوردن شرط پدرم از شهرمون رفتی این دوستی یازده ساله بالاخره به بار نشست ما مال هم شدیم و من تاآخر عمرم عاشقانه دوستت دارم رفیق بچگیم❤️❤️❤️❤️

بهت تبریک میگم عزیزم خدا برات حفظش کنه😍

من دوسال قبل یه سقط توی 8 هفته داشتم که قلب جنین تشکیل نشده بود..

ماه قبل هم یه سقط توی 20 هفته داشتم که این یکی خیلی سخت گذشت😔 جفتم سرراهی بود اما جنین کاملا سالم بود آمپول و شیاف پروژسترون مصرف میکردم و استراحت مطلق بودم اما فایده نداشت😔

منم دقیقا کارای شما رو انجام دادم باردارشدم الآنم شش هفتمه.یعنی شاید ماه قبلی فقط یکی دوبار نزدیکی د ...

منم همینجوری بودم ماه های دیگه رابطه زیاد بود انتظارش رو داشتم ولی نشد این ماه فقط یکی دو بار رابطه بود و الان 5 هفتمه همین امروز فهمیدم 

1402/01/15 فهمیدم که یه نفر سوم قراره به خانوادمون اضافه بشه خدایا خودت مراقبش باش ❤ خوش اومدی پسر قشنگ من بردیای من 1402/09/08 😍😍