2737
2734

از دست خانوادم خواستم خلاص شم شوهر کردم الان از دست شوهرم به کجا برم چیکار کنم درمونده شدم دلم میخواد تو این دنیا نباشم 😔

🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
بحث نیست واقعا خسته شدم نه خانواده خوبی دارم نه شوهر .اعصاب درستی برام نمونده درمونده شدم نمیدونم چی ...

منم همین طور. تازه برای من با خیال راحت خیانت میکنه، چون خونواده بی غیرتم پشتم نیستن

بحث نیست واقعا خسته شدم نه خانواده خوبی دارم نه شوهر .اعصاب درستی برام نمونده درمونده شدم نمیدونم چی ...

عزیزوارداین کانال بشوحاجتوبگیر

ذریهـ ســـاداتــــ:
وارد کانال زیر بشید و از سیده خانوم ختم شخصی خودتون رو بگیرید با توجه به مشکلتون بهتون ختم میده تا بلطف خدا حاجت بگیرید😍👇
https://eitaa.com/joinchat/1359151313Ca784b55c77

ختم های فوق مجرب فعلا با بیش از 7800حاجت روایی

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم                     بستن
منم همین طور. تازه برای من با خیال راحت خیانت میکنه، چون خونواده بی غیرتم پشتم نیستن

اگه خانوادمون خوب بودن که شوهرمون نمیتونست هربلایی سرمون بیاره .یه پدر خوب میخواد یه برادر خوب میخواد که پشت آدم باشن .شوهر هم میبینه خانواده مون درست درمون نیست راحت هرگوهی میخورن

🌼
2738

فقط خودت میتونی زندگیتو درست کنی عزیزم اینجا میگی فقط بچها بر اساس تجربه یه راه کار میزارن جلوت ممکنه جواب بده ممکنه بدتر کنه زندگیتو 

ولی مشاوره واقعا کمک می‌کنه به زندگی 

فقط خودت میتونی زندگیتو درست کنی عزیزم اینجا میگی فقط بچها بر اساس تجربه یه راه کار میزارن جلوت ممکن ...

بله درسته .من فقط میخوام یکم با حرف زدن دلم آروم بگیره قلبم داره میترکه از تنهایی 😔

🌼
بله درسته .من فقط میخوام یکم با حرف زدن دلم آروم بگیره قلبم داره میترکه از تنهایی 😔

بگردم خواهری الان منم حس تورو دارم نمی‌گم شوهرم بده یا خانوادم دوتاشون خوبن ولی من داشتم جدا میشدم خانوادم راضی به جدایی بودن میگفتن نرو خودم بازم شروع کردم به زندگی باهاش ولی بحثمون میشه مامانیا میگن خودت رفتی سمتش بهشون چیزی نمی‌گم الآنم بحث کردم باهاش ریختم تو خودم 

اگه خانوادمون خوب بودن که شوهرمون نمیتونست هربلایی سرمون بیاره .یه پدر خوب میخواد یه برادر خوب میخوا ...

دقیقا... آدم گاهی به خودکشی فکر میکنه. گاهی به فرار. ولی فرار به کجا... واقعا موندم... چند وقت دیگه میرم با یه وکیل مشورت کنم ببینم چی میگه. شوهرم بفهمه من اقدام قانونی کرده باشم تیکه تیکم میکنه

دقیقا... آدم گاهی به خودکشی فکر میکنه. گاهی به فرار. ولی فرار به کجا... واقعا موندم... چند وقت دیگه ...

انگار حرفای منو زدی .نه جرعت مردن دارم نه دلم میخوادبااین آقا ادامه بدم نه میخوام بمونم پیش خانوادم نه جرعت طلاق دارم .کاش یه اتاق ۴۰متری بود فقط خودم بودمو خودم .اصلا آرامش ندارم 

🌼
2706