2733
2739
عنوان

از این اخلاقم متنفررررررررررم

108 بازدید | 11 پست

اینکه نمیتونم همون لحظه جواب کسی رو که چه بهم توهین میکنه چ شوخی و چه هر چی رو بدم خسته شدم از بس خودخوری کردم دیگه ی جوری شده همه برای همه چیم نظر میدن اههه خسته شدم   

چرا باید جواب هرکسی رو بدیم؟ چرا واقعا؟

ببین منو،اگه تو نمی‌فهمی که نباید خودتو تحقیر کنی، به جهنم، ولی بهت اجازه نمیدم کشورمو تحقیر کنی، اینجا 🤍⁦❤️⁩ایرانه⁦❤️🤍⁩،⁦ یادبگیر بهش احترام بذاری.   ✨به قول حاج قاسم✨ «وقتی صحنه نابخردانه آن نادان را در آتش زدن پرچم ایران دیدم خیلی دلم سوخت. گفتم ای کاش به جای پرچم، من را ده بار آتش می‌زدند، به جای تصویر من. چون ما برای نشاندن پرچم بر سر قله ده‌ها شهید دادیم تا بتوانیم این پرچم را سرافراز و برافراشته نگه داریم»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
امروز سر کار همکارم میگه واااای نگا مانتوت چقد کوتاهه و این حرفا عصابم خ خورد شد خب مانتوی من به اون ...

حالا کار به این ندارم که هممون به هم مربوطیم متأسفانه حتی پوششمون ولی

بعضیا ارزش جواب دادن ندارناااا

ببین منو،اگه تو نمی‌فهمی که نباید خودتو تحقیر کنی، به جهنم، ولی بهت اجازه نمیدم کشورمو تحقیر کنی، اینجا 🤍⁦❤️⁩ایرانه⁦❤️🤍⁩،⁦ یادبگیر بهش احترام بذاری.   ✨به قول حاج قاسم✨ «وقتی صحنه نابخردانه آن نادان را در آتش زدن پرچم ایران دیدم خیلی دلم سوخت. گفتم ای کاش به جای پرچم، من را ده بار آتش می‌زدند، به جای تصویر من. چون ما برای نشاندن پرچم بر سر قله ده‌ها شهید دادیم تا بتوانیم این پرچم را سرافراز و برافراشته نگه داریم»
حس میکنم روحم مریض شده به خاطر این اخلاقم خیلی خستم 

من شخصا سعی میکنم جواب کسی رو ندم، اما این اتفاق باعث شده که رابطم با بقیه بهتر باشه. نمیخوام قضاوت کنم

ولی حس میکنم آدمایی که جواب بقیه رو سریع میدن اکثرا اعتماد به نفس حقیقی ندارن یا کلا اجتماعی نیستن.. چون خیلیا رو از آدم دور میکنه