2733
2734
عنوان

هیدروسالپنکس خفیف....درمان داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14783 بازدید | 51 پست
نمیدونم به کدومش اعتماد کنم 

والا واسه من تو عکس رنگی نشون داد و لاپارا که شدم معلوم شد تو لوله کیست هم بوده که عکس نشون نداده

عجیبه که سونوی معمولی واسه شما رو نشون داده و تو لاپارا چیزی نبوده

مسلما لاپاراسکوپی دقتش بیشتره

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام من هیدرو سالپینکس خفیف داشتم و طبیعی باردار شدم

سلام عزیزم منهم مشکل هیدروسالپنکس خفیف دارم میشه بگین شما چطور درمان شدید که طبیعی باردار شدید برای من جفت لوله هام هست

سلام عزیزم منهم مشکل هیدروسالپنکس خفیف دارم میشه بگین شما چطور درمان شدید که طبیعی باردار شدید برای ...

اگه هیدرو سفالی خفیف داری و لولههات بازن مشکلت جای دیگست هیدرو واست ناباروری نمیاره من با سه دوره دارو و آمپول باردار شدم احتمالا تنبلی تخمدان داشتم

اگه هیدرو سفالی خفیف داری و لولههات بازن مشکلت جای دیگست هیدرو واست ناباروری نمیاره من با سه دوره دا ...

سلام عزیزم.میدونم این تاپیک برا سال قبله..اما خواستم ی کمکی بگیرک ازتون..من همین امروز بعد سه ماه اقدام،رفتم سونو.تو سونوم نوشته با احتمال بیشتر دارای هیپروسالپنکس ...حالا دکترم زیر این کلمه خط کشیده فق ط بهم گفت کمی عفونت داری قرص داد و گفت سه ماه مصرف کن نزدیکیتم ئاشته باش...حالا شما مه خفیف داشتی،چ قرص دکتر بهتون داد؟؟

2740

درمان هیدروسالپنکس

بخور اسفند 

از روز ۳ یا ۴ پریودی 

۱ق غ آرد گندم +۱استکان اسفند +۲یا ۳ لیوان اب ترکیب میکنیم به جوش که امد زیر یک دامن بلند بدنمان را به بخار ان نزدیک میکنیم

حدودا ۱ربع یا ۲۰ دقیقه 

قبل از ان حتما مایعات مصرف شود مثل ابلیمو عسل یا خاکشیر چون جذب سیستمی دارد 

هم خونرسانی زیادی به رحم دارد و هم ضد عفونی کننده بسیار قوی اگر شدید بود هیدرو یک روز در میان 

و سیکل های بعد هر یک هفته در صورت سرگیجه درمان ان با اب لیمو عسل و یا شربت شاه تره و کاستی 

بره موم یا هر روز صبح و شب 

و یا هر ماه ده روز صبح و شب

انغوزه اصل که بوی بسیار بدی دارد 

اگر مشکل معده نداریم دو کپسول ۱ هفته میخوریم از روز ۳_۴ 

و دم نوش آویشن هم بنوشید و هم داخل تشت بشینید 

بعد از دو ماه شیاف عسل 

عزیزم الان پیامتو دیدم به من هیچ قرصی نداد به خاطر هیدرو  

سلام عزیزم

ببخشید مزاحمت شدم. من ابن سینا عکس رنگی دادم. لوله ها بازن. هر دو. اما برای سمت چپ نوشته تجمع انباشت کنتراست به نفع چسبندگی. حرفی از هیدرو توی ریپورت ابن سینا نیست اصلا. 

دکترای شهر خودمون شک به هیدرو کردن. لرزه به جونم انداختن. چطوری میتونم مطمین شم. عکس رو براتون بفرستم شما میتونید کمکم کنید؟ 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
سلام عزیزم ببخشید مزاحمت شدم. من ابن سینا عکس رنگی دادم. لوله ها بازن. هر دو. اما برای سمت چپ نو ...

سلام عزیزم هیدرو یعنی تورم سر لوله وقتی سر لوله ورم میکنه بسته میشه و یه ماده سمی توش جمع میشه هیدرو ممکنه خفیف باشه و لوله ورم داره ولی همچنان باز هست که هیچ مشکلی برای بارداری نداره اگه خفیفم نباشه شما یه لوله سالم داری و با کمک اون باردار میشی فقط استرس نداشته باش من خیلی استرس داشتم  و تنبلی تخمدان اون ماه که باردار شدم هم آمپول زدم هم رفتم دکتر اعصاب بهم آسنترا داد دیگه استرس نداشتم و باردار شدم اصلا فکر هیدرو و چسبندگی رو نکن چون یه لوله سالم داری

سلام عزیزم هیدرو یعنی تورم سر لوله وقتی سر لوله ورم میکنه بسته میشه و یه ماده سمی توش جمع میشه هیدرو ...

از اون سمش میترسم... 

و اینکه اگه یه ماه فولیکول سمتی که بسته است داشته باشم یعنی اون ماه بارداری کنسله؟ اره؟ 

این یکم مساله رو سخت میکنه... تا کی وایسم که تخمدان با لوله سالم فولیکول داشته باشه.. .

خیلی دلم گرفته خواهری 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
2706