2733
2734
عنوان

هیدروسالپنکس خفیف....درمان داره؟

14685 بازدید | 51 پست
سلام عکس رنگی تازه انداختم لوله هام بازه ولی نوشته لوله راست هیدروسالپنکس خفیف مشاهده شده تو اینترنت سرچ کردم فکر کنم باید لوله مو بردارم بچه ها اگه کسی خدایی نکرده این مشکل رو داشتن کمکم کنن
یا امام رضا یا ضامن آهو حالا دیگه دستام از تو یاری میخواد از خدا برای ما بچه ای صالح بخواه فدایمهربونیات آقا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
سلام عزیزم من هم لوله راستم هیدرو بود و حتی دکترا بهم گفتن باید لوله رو بردارم تا حامله شم. اردیبهشت ماه لاپاراسکوپی کردم، و خدا رو شکر لوله ام رو برنداشتن و دکتر لوله رو با آنتی بیوتیک شستشو داد. الان هم تو اقدام هستم
ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
[QUOTE=8848571]سلام عزیزم من هم لوله راستم هیدرو بود و حتی دکترا بهم گفتن باید لوله رو بردارم تا حام ...

دکترم فرحناز دادخواه هستن که لاپاراسکوپی من رو همراه با دکتر فاطمه ابراهیمی( رئیس بخش لاپاراسکوپی بیمارستان میلاد) انجام دادند

البته به تشخیص دکتر ابراهیمی  من تو بیمارستان گاندی عمل شدم چون به نظرشون وضعیت لوله من حساس بودن و امکانات لاپاراسکوپی گاندی بهتر از میلاد بود و شانس من رو بیشتر میکرد

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz