2733
2734
عنوان

بهم میگه خیلی دلم برات میسوزه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 40 پست

من. تا یکی میخواد تیکه بزنه چنان میشونمش سر جاش

که دفعه بعدی جرعت نمیکنه چیزی بگه

صدای خنده خدا را می‌شنوی به هر آنچه تو محال می پنداری میخندد 🧡🎈 تیکر بارداری نیست _آقام امام زمان قول دادن عیدیمو بدن 💚⚡ بهترین و شاد ترین سالم ۱۴۰۲ سالی که پر است از لبخند بی انتظار 💜 باشد به یادگار ۱۴۰۱٫۱۲٫۲۸💙عید من یعنی تو وقتی از در تو بیای 💛نذر کردم امسال سفره چیدم که بیای🤍✨  برای سلامتی و فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستید 💚خدایا ما رو از عاشقان و منتظران واقعی ظهور آقا قرار بده🙏.   به نام خدای رنگین کمان  💐    صبر بسیار بباید پدر « پیر فلک» را که دگر مادر گیتی چو تو فرزند بزاید🖤                                                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه فک میکردم چقد با سواده حرفش برا سند بود اینقدر قبولی داشتم 😭 دیگه نمی‌رم خونش

حالا گذشته از این مورد ی نصیحت خواهرانه بگم آدم دلسوز و صادق خیلی کم پیدا میشه سعی کن تو زندگیت این نظرهای منفی تاثیری نداشته باشه

2728
همیشه فک میکردم چقد با سواده حرفش برا سند بود اینقدر قبولی داشتم 😭 دیگه نمی‌رم خونش

علاوه بر نرفتن خونش، محلشم نمیدی، ب حرفش گوش نمیکنی، دیدارتو باهاش ب کمترین حالت‌ممکن میرسونی و حرفاشم از یادت میبری   

ناتازه‌وارد، بعله 🤌🏽 خلاصه ک داشتیم زندگیمونو میکردیم یهو دیدیم عههههه نی‌نی‌سایتی نیز وجود دارد 😂.      موضوعای موردعلاقم:انگلیسی، چیزای ترسناک، سابلیمینال، روان‌شناسی، نوستالژی، ماتریکس، علایق‌شخصی، تجربیات و دیدگاهای بقیه، آگاهی درون، تجربیات باحال، دنیای موازی، تخیلات و فانتزی، کتاب و گاهی شعرو‌... خلاصه این‌چیزا : >
متاسفانه بعد گذشت چندین ماه مثل چی دارم غصه میخورم 

:(🫂

ناتازه‌وارد، بعله 🤌🏽 خلاصه ک داشتیم زندگیمونو میکردیم یهو دیدیم عههههه نی‌نی‌سایتی نیز وجود دارد 😂.      موضوعای موردعلاقم:انگلیسی، چیزای ترسناک، سابلیمینال، روان‌شناسی، نوستالژی، ماتریکس، علایق‌شخصی، تجربیات و دیدگاهای بقیه، آگاهی درون، تجربیات باحال، دنیای موازی، تخیلات و فانتزی، کتاب و گاهی شعرو‌... خلاصه این‌چیزا : >
جوابشو میدادی خب 

سکوت کردم .... همینجوری که همیشه سکوت میکنم ... سالی کنکور دادم همه میگفتن زحمت کشیدی پرستاری قبول شدی ما توقع داشتیم پزشکی قبول شی.... و من خر احترام بزرگتر نگه میداشتم ... الانم مثل چی سکوت کردم خاک تو سرم 

2740
یعنی اگه یکی هی بهتون بگه دلم برات میسوزه باید ناراحت بشیم؟

آخه من دلسوزی دارم ؟

آدم باید برا کسی دل بسوزونه که هزار تا مشکل داره ....

وقتی گفت دلم برات میسوزه فک کردم خیلی مشکلات دارم 

حالا گذشته از این مورد ی نصیحت خواهرانه بگم آدم دلسوز و صادق خیلی کم پیدا میشه سعی کن تو زندگیت این ...

اره مامانمم میگن ناراحت نشو خب دلسوزی میکنه برات ... شاید نحوه ی بیانش بد بود 🥺

علاوه بر نرفتن خونش، محلشم نمیدی، ب حرفش گوش نمیکنی، دیدارتو باهاش ب کمترین حالت‌ممکن میرسونی و حرفا ...

حرفاشو واقعا نمیتونم فراموش کنم ...

ممنونم ازت بقیه رو گوش میدم 

ببین من ویلچری ام و قد کوتاه .... قیافم عادیه ارایشمم سر جاشه.... یک هفته پیش رفتم خیاط که خیلیا گفتن کارش خوبه بعد تا منو دید منقلب شد.... گفت کاشکی نمیومدی دیدمت خیلی ناراحت شدم گناه داری چجوری زندگیتو میگزرونی .... گفتم وا منم یک ادمم و ب سهم خودم زندگی خوب برا خودم ساختم ... من از زندگیم راضیم و خداروشکر میکنم که خدا عقل سالم بم داده.‌‌.. بعد روز عید براش کیک فرستادم چون همسایه جدید بود.... بعدم اومد خونم دهنش وا موند .... چشم بد دور باشه از زندگی همگیمون اما بنظرم هرگز نزار کسی لهت کنه ....  بعد اون خانمه زنگ زده ب مادرم که محله ی دیگست گفته دلم برا دخترت سوخت و خیلی خانمه و فلان .... وقتی مامانم بم گفت خندیدم گفتم این خانم یک تختش کمه .... اگر پیگیر حرفاش میموندم الان چیزی ازم نمیموند که 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
اره مامانمم میگن ناراحت نشو خب دلسوزی میکنه برات ... شاید نحوه ی بیانش بد بود 🥺

اصلا برای چی باید دلش بسوزه من که بدترین مشکل هم داشته باشم دوست ندارم یکی بهم بگه دلم میسوزه برات حس بدی پیدا میکنم 

آخه من دلسوزی دارم ؟ آدم باید برا کسی دل بسوزونه که هزار تا مشکل داره .... وقتی گفت دلم برات میسوز ...

هیچی فقط میخاستم بدونم ک شوهرم روزی ده بار بهم میگفت دلم برات میسوزه 

حق داشتم ناراحت بشم یا نه💔

حق داشتی ناراحت بشی

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2706