2733
2739
عنوان

مژه بکارم بنظرتون؟

147 بازدید | 44 پست

دوستم انجام میده

میگه کلا یه ربع طول میکشه روش جدیده😐یه ماه هم میمونه

میخوام پیشش انجام بدم

بعد من خط چشم خیلیییی بهم میاد

کاشت کنم نمیتونم خط چشم بزنم؟؟؟؟

پر بکارم یا طبیعی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن ربط بخط چشم نداره ولی اگ میخای بعدش مژه نمونه واست انجام یده اکثرا بعد کاشت ریزش داشتن

ضمانت داده ک نمیریزه

حالا یه بار انجام بدم

اگر ببینم ریزش داره نمیزنم

بنظرت همزمان سریتا بزنم اوکیه؟

2742
ن ربط بخط چشم نداره ولی اگ میخای بعدش مژه نمونه واست انجام یده اکثرا بعد کاشت ریزش داشتن

اکستیشن همون کاشته گلم؟؟؟

من میخاستم بکارم بعد گفت اکستیشن ریزش نداره ولی ب کار مژه کارت و مراقبت خودتم بستگی داره

2738

😂😂😂

نرو ک کچل میشی

روش جدیده اره؟؟

عزیزم اکستنشن حداقل یک ساعت ، یک ساعت و نیم زمان میبره

ی عده میان کاشتو با چسب اکستشن انجام میدن ک موقعی مژت رشد کرد گروهی میریزن مژهات 

زمان رشد هر تار مژه با بغلیش فرق داره

اون مژه داره رشد میکنه کناریش هم میکشه ک در نهایت باعث کنده شدنشون میشه

ما تو اکستنشن تار ب تار مژه میچسبونیم بخاطرهمین هم گرونتر میشه هم بیشتر زمان میبره

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
نکار غسل و وضوت باطله 

اکستنشن تماسی با پوست نداره 

اگه مژه رو رو پوست پلک بچسبونن ک خارش و کچلی و حساسیت میاره

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
😂😂😂 نرو ک کچل میشی روش جدیده اره؟؟ عزیزم اکستنشن حداقل یک ساعت ، یک ساعت و نیم زمان میبره &nb ...

میشه بدونم چه قیمته اکستنشن ؟؟؟

برای کسی که صورت بیضی و پیشونی بزرگ داره 

لپ و اینام کم دارم

چه مدلی بهتره؟؟؟

2706