2726
عنوان

شوهر هیز

1611 بازدید | 35 پست

دیروز خواست بره دکتر گفتم منم میام .آخه یبار تنها رفت قضیه داره میگفت پرستار لون د و.....

ایندفعه گفت میخام برم دکتر.گفتممیام همراهت.گفت نمیخاد بیای،اومد خونه گفت من باموتورم یهو ترمز زدم جلو دختره،دختره گفت یواش افتادی روم،گفت اومد جلوی موتورم ایستاد،همسنای توبود. پرستار هم زن بود منو آمپول زد هم هیکل خودت بود. یکی دیگه ریزه بود.عجبا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من بعد از اینکه با شوهر خواهرم رفتم بازار دیگه کلمه هیز برام معنی نداره آخه مرد اینقد.....

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
تو هم همش از پسرایی که تو خیابون میبینی تعریف کن😂 البته اگه جنبه ش و داره

من سرم میندازم‌پایین هیچی نمیگم.  میگ چجور سرشو میندازه پایین.  گفتم بهش منظوری نداشت ک گفت افتادی روم، یعنی مواظب باش تصادف میشه 

2706