2733
2734
عنوان

فکر میکنم تو کل دنیا فقط شوهر من اینطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 638260 بازدید | 2655 پست
دو سه تا تاپیک اول برای من نیست اینو قبلا تو تاپیک هام توضیح دادم اون چند تای اول کلا مال سه چهار سا ...

تا اینجا که خوندم 

اگر شما طلاقم بگیرید 

پسرتون خوشحال نیست 

الانم شنا زندگی 2 تفر دارید 

وقتی با پسرتون میرید بیرون بگو پدرت کار داره یا نمیتونه بیاد 

شما مه الانم افسار زندگی دست خودتون 

مهمونی رفتن یا دادنم 

مربوط به شلوغ یا خلوت بودن خانواده هاست 

مه شنا نیگید خواهر وبرادری ندارید 

بچتونو خانه باری ببرید تا اونجا با بچه ها بازی کنه 

بنظرم طلاق راهمار زندگی شما نیست 

خانوادش به هنسرتون نسولیت ندادن و توسری خور بزرگ شده بخاطر هنین فمر میکنه اگر هر کاری کنه اشتباه هست 

منم همسرم تو ورژن همسر شماست البته ته این شدت 

منم برای هر چیزی خودم باید تماس بگیرم از تعمییرکار بویر تا هر چی فکرش کنید حای برای گوشت خریدن خودم باید با قصاب تماس بویرم 

ما هم اهل تفریح و مسافرت نیستیم 

چون اقا خسیس تشریف دارت 

پس بدون تنها نیستی 

مادرشوهر من پسراشو مثل دختر تربیت کرده نه یه پسر با جربزه 

عزیزم بنظرم ایشون بیماری های روانی زیادی دارن وبخصوص که خودشون متوجه نمیشن مشکل روانی دارن (پس این ن ...

من اگر همچین کاری باهاش بکنم بعد چطور میخوام از دست پدر مادرش خلاص بشم پدر مادرش حاضرن بگن بچه مون معتاده ولی به هیچ عنوان نمیخوان بگن مشکل روانی داره مادرش بارها در مقابل حرف من که گفتم این افسردگی داره واکنش های خیلی بد و تندی نشون داده مثلا میگه این قبل ازدواج خیلی شاد بود که خیلی اهل بگو بخند بود نخبه بود و... دقیقا چیزهایی میگه که همسرم هیچ کدوم اینا نبوده میخواد بگه این اگر افسرده ام باشه بخاطر توعه 

نمیدونم فیلم برادران لیلا رو دیدی یا نه یک جایی یکی از برادر ها میگه بابا عروسی فلانی نرفت ولی تا سالها از خاطرات اون عروسی میگفت منم شاهد می‌گرفت از خودم تو اون عروسی خاطره میگفت 

پدر شوهرم و مادر شوهرم هم دقیقا همین طوری هستن مثلا پدرشون میگه من هر بار خودم با ماشین اینو میبردم دانشگاه سر تاپاشو میبوسیدم و با گریه برمیگشتم در صورتیکه شوهرم میگه چون رتبه مورد نظر بابامو نیاوردم 4سال دانشگاه نه بهم زنگ زد نه یک قرون پول داد 

یا میگه اینا بچه بودن من دور تا دور ایران اینارو چرخودنم کل شهرهای ایران رو دیدن ور صورتی که شوهرم کاملا رد میکنه مادرشون هم همینطوره  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از غم انگیزترین تاپیکایی که تا الان دیدم

استارتر نمیدونم دلم برا خودت بسوزه یا شوهرت یا پسرت

ولی ماشاءالله خودت عاقلی مشاور خوب انتخاب کن و تلاشتو بکن اگه نشد همون که خودت میگی جدا شدن میشه تنها راهت

امیدوارم که همسرت حاضر بشه بیاد مشاور و  خیلی سریع هم به درمان پاسخ بده 

از خدای مهربون میخوام یه گشایشی تو کارت ایجاد کنه به حق این ماه عزیز

خدایا دلمو آروم کن...
2731

تمام ۲۶ صفحه تاپیکتون رو خوندم چقدر دلم گرفت واسه همتون همسرتون بنده خدا خیلی گناه داره 

البته که شما هم تا همینجا ده سال از عمرتونو وسط گذاشتین ولی نمیدونم چرا من حس میکنم شما توانمندیشو داری که کمکش کنی تنها پشتوانش شمایین و بلد نیست دوستتون داشته باشه

بمیرم 

اگه اون شکتون راجب گرایشش هم درست باشه که بنده خدا کاملا افسرده و بیچارس

نمیتونید احساساتشو تحریک کنید؟ مثلا نمیدونم برید بشینید جلوش گریه کنین بگین عاشقشین نمیخواین ازش دور شین شده واسه خاطر شمام یه جلسه بیاد مشاوره 

من وقتی محو فیلم دیدن میشم و همزمان تخمه میخورم پوسته هارو هرجایی میریزم بجز داخل بشقاب ، بعد که نگا ...

افرییین دقیقااا شوهر منم همینهههه البته آخرش جمع میکنه خودش😂

یه روز خوب میاد...🕊️ 🧡تیکر کنکور🧡 وزن اول :۷۰/۴۰۰ ⬅️ ۶۷ ⬅️۶۵ ⬅️ ۶۰🔒⬅️۵۸🔒⬅️ وزن هدف😍: ۵۵ 🧡

یکی از دوستای منم وسواس وحشتناک خود بیمار پنداری داشت با یه دوز نصفه از سرترالین کلی درمان شد ، میدیدم تو این سایت کلی خانم‌ها به همسراشون میدادن تو شربت و اینها ، شاید به درد تو هم خورد

اسی  خدا واقعا پدر و مادر همسرت رو نبخشه که اونا باعث این مشکلات روحی روانی همسرت هستن،خیلی برا ...

اینو بخون این مثال ها فقط بخش کوچکی هست که زندگی زیر این سقف باعث شده بچه م دیگرش بشه من واقعا گیر افتادم 

مثلا میخواد بره مدرسه میگه یک دارویی نیست بری من بخورم تو مدرسه شاد باشم؟ یا یک دارویی نیست بری بخورم شب راحت بخوابم؟ یا چون با هیچکس رفت و آمد نداریم مدام چندین بار در روز میگه مثلا این اسباب بازی رو میذارم کنار هر وقت مهمون اومد بازی کنیم یا چند تا فشفشه خریده گذاشته کنار میگه هر وقت مهمونا رفتن دم در روشن کنیم کلا ذهنش حول مهمون های خیالی که هیچ وقت نداشتم و قرار هم نیست داشته باشیم یا یک هتل تو تلوزیون میبینه میگه هر وقت رفتیم مسافرت بریم اینجا هر وقت رفتیم مسافرت اینارو بخریم یا روی نقشه میگه بندرعباس کجاست نشونش میدم میگه هر وقت رفتیم مسافرت بریم اینجا دوستم رفته اینجا میگه خیلی خوبه

پسرم واقعا داره جلو چشمم ذره ذره آب میشه و با این سن کم پر از عقده و حسرت شده 

اسی چقدر شوهرت شبیه پدر منه 

ازت خواهش میکنم هر چه زودتر طلاق بگیر نه به خاطر خودت به خاطر بچت

من بار ها این رفتار ها و این بی مسئولیتی ها رو از طرف پدرم دیدم و خیلی وقت ها آرزوی مرگ کردم

خیلی شبا با گریه خوابیدم 

اره نوجوانی دچار مشکلات روحی روانی شدم که روی جسمم تأثیر داشت و الان همیشه باید قرص اعصاب و یه مشت قرص دیگه بخورم

از هرچی مرده به طرز بیمارگونه ای بیزارم و اصلا نمیتونم ارتباط درستی با جنس مخالف بر قرار کنم و سر همین موضوع کلی اذیت شدم

از مشکلات و بدبختیام هرچقدر بگم کم گفتم 

همین الانشم سرم درد گرفت 

فقط اینو بدون اگه میتونی طلاق بگیری ولی نمیگیری در حق بچت ظلم کردی و بهش یک عمر مدیونی

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂
تا خودش نخواد خوب نمیشه من تا حدودی درکش میکنم چون خودمم یه پدر بد داشتم که توی بچگی خیلی کتکم زد ت ...

این پیامتو با اجازه ت براش میخونم شاید تلنگری شد 

از تجربه تلخی که داشتی واقعا متاسفم و خیلی خیلی برات خوشحالم که حالت خوب شده 

آره استخون بندی ضعیفی داره خیلی بنیه بدنیش ضعیفه مثلا یک باد بهش میخوره سریع میگه وای سرماخوردم سریع بریم تو قوی نیست نمیدونم چجوری بگم اونم فکر میکنم بخاطر تغذیه شه چون خودش میگه کلا هفته ای یک روز ناهار داشتیم بقبه رو روزا هر کی هر چی گیرش میومد می‌خورد برادر هاش هم همینطور ضعیفن مثل مردها محکم و قوی نیستن 

یه کاربری هست رفتارهای همسرش اکثرا مثل همسر شما بود اخیرا متوجه شده همسرش اسکیزوفرنی داشته . اصلا ه ...

اصلا مشاوره نمیره که حداقل یک کلمه باهاش حرف بزنه اصلا قبول نداره مشکل روحی داره 

اکانت اون خانم رو ندارید؟ 

چه تایپک غم انگیزی😔

بیشتر از همه دلم به حال همسرت سوخت چون نمیتونه خودشو تغییر بده مطمئن باش اگر میدونست مشاور کارسازه خودش میومد

این مشکلات ریشه ی عمیق و سرسختی داره که فک نکنم مشاور بتونه حلش کنه

خیلی ناراحت شدم ....

طلاق بگیر عزیزم بخاطر بچه که شده ممکنه با این حالی که پدرش داره خدایی نکرده باز بشه مثل پدرش

این مشکلات رو فقط همسر شما داره خواهر برادراش همچین مشکلی ندارن؟؟

خیلی چیزا راه حل نداره عزیزم این مشکل شوهر شما هم اینجوریه دختر خالم هم همسرش اینجور بود مشکل روحی روانی داشت ازش جدا شد دوتا بچه هاشو خودش بزرگ میکنه میگه هیچ چیز نمیتونه مشکل منو حل کنه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9621670/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b2%d9%86%d8%af%da%af%db%8c?postId=257799985 داستان زندگی منه دوست داشتی بخون
اگه قبول کنه بره پیش روانپزشک نمیگم صددر صد ولی آدم خیلی خوبی بوده شوهرت مثل یک پرنده پر احساس بوده ...

آره بی سواده بخاطر همین شدیدا تاکید داره روی درست اولا مدام از بچه م می‌پرسید که درسش چطوره ریاضیش خوبه و... فکر کن برای بچه کلاس اول دوم مدام زنگ میزد مشقاتو خوب بنویس به من می‌گفت از مدرسه اومد یک ساعت بخوابه بعدش تا شب باهاش کار کن روان بشه کمک دیدم خیلی داره زیاده روی میکنه یک بار گفتم این بچه از نظر ذهنی به باباش نرفته نخبه نیست (همیشه میگه پسرام نخبه بودن با معدل های متوسط به پایین بدون یک مقام علمی! ) به من رفته اصلا درس تو مغزش نمیره حالا فکر میکردم ول میکنه ولی گیر داده بود که اگر به تو رفته که پس ببریم دکتر تا بدتر نشه حالا من از نظر درسی همیشه نفر اول مدرسه بودم... 

دیگه خلاصه دیدم زیاده روی میکنه بچه روی اصلا نمیفرستم اونجا از گوشی ام بلاک کردم حالا مدام زنگ میزنه به شوهرم میگه بچه رو ببر دکتر بذار تو درساش ضعیف نباشه بیار اینجا من باهاش کار کنم!