2733
2739
عنوان

فکر میکنم تو کل دنیا فقط شوهر من اینطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 636459 بازدید | 2655 پست
چند تاشو تعریف کردم برای دو سه تا از کاربر ها  حالا اونارو بخون ولی یک خاطره دیگه که میگفت دبی ...

عزیزم اگر میخوای حتما هر جور شده ببریش پیش مشاور من یک چیزی ب ذهنم رسید 

چون کامل حرفاتو خوندم 

بهش بگو بخاطر چمیدونم کلیه یاهرچیزی بریم دکتر عفونت یا یک کدوم اینا .

انوقت این کار در صورتیه ک بخوای ب هرقیمتی یک جلسه ببریش پیش روانپزشک 

اونجا هماهنگ باشی هم مطب وسردر یکجور بپیچونی واینا تا این پاش باز بشه وادامه داستان

اگر بچهام زنده میموندند اولی فروردین ۹۹بدنیامیومد دومی ۱۹مهر۴۰۲
استارتر من از یه لحاظایی شما رو‌درک میکنم‌ من یه پسر هفت ساله ناز و معصوم دارم که داره تووجهنمی که م ...

به خدا مشکل شما درمان میشه دکتر خوب برو و ادامه بده بخاطر بچه ات

من یه ورزشکارم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتارهاش همه ریشه در کودکی داره وقتی از نزدیک ترین آدمای زندگیش که پدر و مادرش هستن ضربه خورده و مح ...

بله دقیقا خودش همه اینارو قبول داره ولی اونقدر قدرت استدلالش ضعیفه که نمیتونه بفهمه اینا مشکلات روحی روانی هستن نه جسمی 

مثلا در مورد مشکلات رفتاریش و همین بی مسولیت بودنش میگه من تو کودکی سرماخوردم این سرماخوردگی درمان نشده و الان رفتارم اینطوریه هر بار یک چیز جدید میگه یا مثلا میگه یک رگی از پشت پا تا کمرم هست که اون رگ گرفته آور باز بشه تمام رفتارهام درست میشه کلا تمام مشکلات رفتاریش رو به جسمش ربط میده 

2731
بله دقیقا خودش همه اینارو قبول داره ولی اونقدر قدرت استدلالش ضعیفه که نمیتونه بفهمه اینا مشکلات روحی ...

نظرش راجب طلاق چیه؟

بچه رو میده ؟

ویژگی مثبت چی داره؟

به هیچ عنوان حتی تهدید طلاق راضی به روانپزشک نیست؟

من یه ورزشکارم😍
2740
بله دقیقا خودش همه اینارو قبول داره ولی اونقدر قدرت استدلالش ضعیفه که نمیتونه بفهمه اینا مشکلات روحی ...

عزیزم بنظرم ایشون بیماری های روانی زیادی دارن وبخصوص که خودشون متوجه نمیشن مشکل روانی دارن (پس این نشون میده که قضیه خیلی جدیه و یه بیمار واقعیه)اینجور کیس ها معمولا باید بستری بشن تا مستقیما تحت درمان دارویی و تراپی قرار بگیرن توسط روانپزشک و روانشناس.شما تو خونه زورتون بهشون نمیرسه ...به یه بهونه ای بکشونش بیمارستان روان تا بگیرن بستری کنن اونا راهشو بلدن و از قبل هماهنگ کن البته باهاشون...از خدا میخوام درست ترین راه رو بذاره جلوتون و از روان پسرتون محافظت کنه.

با گوگل دوست باشید🌱چون جواب اکثر سوالاتتون رو اونجا سریعتر و علمی تر پیدا میکنید عزیزای دلم🤗
مدرسه مشاور داره مشاوره نسبتا خوبه حتمی پیگیری کن بره پیشش یک چیزی میگم لطفا ناراحت نشو شوهرت دق ...

شوهرم دقیقا همینو میگه میگه من تو تلوزیون برای شخصیت های کارتونی هم ناراحت میشدم گریه میکردم 

اسی  خدا واقعا پدر و مادر همسرت رو نبخشه که اونا باعث این مشکلات روحی روانی همسرت هستن،خیلی برات ناراحت شدم ،برای همسرت هم همینطور ،میدونم جونت به لب رسیده ولی بخاطر خدا اگه میتونی همسرت رو درمان کن ،بخدا بعد تو کسی بهش رسیدگی نمیکنه ،بنده خدا نابود میشه  ،خدا کمکت کنه ،

تا خودش نخواد خوب نمیشه

من تا حدودی درکش میکنم چون خودمم یه پدر بد داشتم که توی بچگی خیلی کتکم زد تا پارسال که ۲۲ سالم بود از جمع فراری بودم،بی مسئولیت بودم و به فکر اینده نبودم،همش تو خودم بودم و گریه میکردم و حسرت فرصتای از دست رفته رو میخوردم دلم میخواست درمان بشم ولی تنهایی نمیتونستم البته من میدونستم مشکلم روحی هست،خلاصه از تو اینترنت یه روانپزشک پیدا کردم بهم گفت مشکل استرس و افسردگی داری باید دارو مصرف کنی،الان دارو مصرف میکنم حالم خیللللللی بهتر شده اصلا یه ادم دیگه شدم و الان کم کم دارم داروهامو قطع میکنم

مشکل شوهر شما اینه که انکار میکنه مشکل روحی داره واقعا زندگی سختی داری اگه باهاش بمونی زندگی خودتو و بچتو هدر میدی اگه ولش کنی شوهرت نابود میشه

نمیدونم چی بگم فقط امیدوارم قبول کنه مشکل روحی داره و بره سراغ درمان

راستی گفتی اندامش زنانست،منظورت اینه استخون بندیش ظریفه؟برادر هاش اینجوری هستن؟

...
اسی کاش محل زندگیت روازخانوده شوهرت دورررکنی

همین الانم باهاشون ارتباط زیادی نداریم ولی مادرش مدام براش قرص ها و داروهای جدید میفرسته چند بار ازش خواهش کردم این کارو نکنه گفتم از نظر جسمی سالمه ولی اینقدر که قرص سرخود براش تجویز میکنید خدایی نکرده کلیه و کبدش داغون میشه ولی به شوهرم گفته بود این میخواد تو همینطوری گیج و منگ بمونی خوب نشی... 

مادره خودش به تنها کل بیماری های روحی روانی رو با هم داره 

نه هیچ دوستی نداره میل جنسی ام صفر اوایل میلش خوب بود ولی الان داروهای خیلی زیادی میخوره بخاطر وسواس ...

یه کاربری هست رفتارهای همسرش اکثرا مثل همسر شما بود اخیرا متوجه شده همسرش اسکیزوفرنی داشته .

اصلا همسر شما عادی نیست یه بیماری روحی روانی داره به نظرم مشاورم نمیتونه کاری براش بکنه ببرینش پیش روانپزشک.