2733
2739
عنوان

فکر میکنم تو کل دنیا فقط شوهر من اینطوریه

| مشاهده متن کامل بحث + 636458 بازدید | 2655 پست

غیر ازون قسمت مدرسه و دستای دخترونه، عشق به خانواده

بابای من همه این مشکلات داره

مامانم خونه میخره، ماشین میخره، اجاره خونه میده، این بین شاید فقط زحمت کارت به کارت بکشه یا امضا برای مدرسه بده، یا ببره مهمونی و کلاسی چیزی که اونم منت میزاره

مامانمم خیلی وقتا ساعت ۱۱ شب خودش میره خرید

با احترام فقط شوهر شما عتیقه نیست

شاید قدرت بیان احساساتش نداره درون‌گرا نیست؟ از لحاظ دوست نداشتن که گفتی

میگه اگر مادر پدرم بمیرن هم ناراحت نمیشم کلا ندیدم برای هیچکسی عاطفی بشه یا حداقل قربون صدقه پسرمون بره 

کسانی که زبانی بلد نیستن ابراز کنن از راه های دیگه این کارو میکنن ولی این معلومه کسیو دوست نداره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلیاش شبیه برادر منه اینکه به هیچکس اهمیت نمیده 

واقعا این آدما بودنشون رو زمین لطفی نداره کاش خدا اینجور آدما رو نیاره زمین

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  
2728

اسی پدر منم اکثر مواردی که گفتی رو داره بجز نحوه غذا خوردن و حساسبت به ساعت ورود و خروج 

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
موقع غذا خوردن روی سفره حوری میشینه که انگار 15 نفر سر سفره ان خیلی جمع میشینه و با صدای بلند غذا می ...

حساس شدی شاید،بنظرم تو خانواده پر جمعیت بزرگ شده که برای غذا خوردن باید مدام حواسش میبوده که بهش غذا برسه،باهاش مستقیم صحبت کن 

2740
بدنش انگار زنانه ست مو نداره مثل یک نوجوون تازه به بلوغ رسیده دست های ضعیف و کوچک چهره بچه گانه تو ر ...

مگه بدن همه مردا باید مو داشته باشه؟ به نظرم غیر عادی نیست

خدایا سپاسگزارم.خدایا همه منتظرا زودی مامان کن و مواظب همه مامان ها و بچه ها باش[smiley]l/l_27.gif[/smiley] 23 دی 94

ازین مشاوره های دره پیتی رفتی لابد

شوهرشمامشکل داره وقطعاکسی که تخصص داشته باشه واین علائم روبهش بگی میفهمه مشکل شوهرتون چیه

بگردتوشهرتون یه روانشناس خبره پیداکن

شایدشوهرتون افسردگی‌یابیماری خاص دیگه ای دارن…

ومابخشیدیم وبه خداشکایت بردیم دردهایمان را! باشدکه خودجبران کندضربه هایتان را!🙂❤️

چ ترسناکه رفتاراش شاید افسردگی شدید داره 

یا شایدم گرایش ب زن بودن داره نمیتونه بیان کنه

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
نمیشه که دوس نداشته باشه ، شاید زبونی میگه دوستشون ندارم ولی قلبی دوستشون داره

میدونی اگر زبانی هم نگه باید یک کاری یک جور دیگه ای ابراز کنه ولی چطوری بگم چشماش انگار روح نداره خیلی بی احساس و خشکه اگر ببینیش قشنگ میفهمی حتی با پسرمون هم همینطوره اصلا ندیدم کاری کنه که بفهمم دوستش داره 

خانم شما تو این زندگی و از این آدم صاحب اولاد هستید .الان ما بگیم همسر ما اینجوری هست یا نه چه فرقی به حال شما می کنه .همسران ما ها هم جورهای دیگه ای هستن و ویژگی های بد و خوب دیگه ای دارند .ایشون انتخاب شما بوده و باید تلاش کنید خوبی هاش رو ببینید و برای خودتون بزرگ کنید .

بچه تون رو بزرگ کنید و خودتون رو با کمک مشاور توسعه و رشد بدید که کمتر اتکا به همسر داشته باشید.

زن عاقل و قوی اتکاش به خودشه چه مرد قوی و با جربزه داشته باشه چه نداشته باشه.

با کمک مشاور بخشی از مسئولیت ها رو مثل پرداخت قبوض و اقساط و ... رو به عهده ی خودش بندازید.

2706