2752
2734
عنوان

چراموهاسفیدمیشه؟؟

211 بازدید | 26 پست

سلام بچه ها من ۲۵سالمه ولی چراموهام سفیدمیشه ابنقدرخجالت میکشم موهام عین پیرزناشده هرکاری بگین کردم ولی بی فایده اس حتی موهای بینیم هم دیدم دوتاش سفیدشده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه وینامین بدنت کمه حتما برو ازمایش

📚🌨️☕وقتی صبح به غلظتِ تاریکیِ شب میدمد، یعنی ای انسان، حتی اگر در کشاکشِ ظلمات و ناامیدی هستی، بدان که فرج نزدیک است. بزودی نور به تاریکیِ تن و خانه‌ات میدَوَد و تو شاهد صبح زندگی‌ات خواهی بود…
منم ۱۸ سالمه موهام سفید شده 

چند تاش عزیزم

📚🌨️☕وقتی صبح به غلظتِ تاریکیِ شب میدمد، یعنی ای انسان، حتی اگر در کشاکشِ ظلمات و ناامیدی هستی، بدان که فرج نزدیک است. بزودی نور به تاریکیِ تن و خانه‌ات میدَوَد و تو شاهد صبح زندگی‌ات خواهی بود…
منم همکلاسیام بعضی هاشون موهاشون سفید شده  ارثیه احتمالا

چند سالشونه

منم 25 سالمه خیلی موهام سفید شده

خواستگار میاد مامانم میگه مو سفیداتو کوتاه کن معلوم نشه😂 

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊