2737
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 342201 بازدید | 53717 پست
وووای دمت گرم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣  پس بزار ب شوهرم بگم قرتی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 نه من باز ...

چاکرم😂😂😂😂😂😂

اررره بخدا لووووسش نکن😬😬🤣🤣🤣🤣🤣داداش منم از این لوس بازیا در میاره انقدر بدم میاد بهش میگم خودت آشپزی کن ببینم اونوقتم اینو میگی😒😒🤣🤣🤣🤣

وای بخدا دقیقا آرزو ما استرسی هستیم من که افتضاحم حالا شوهرمم مثل منه دیگه بدتر😂😂

ولی منم یه دوست دارم همیشه غذاش اندازه ایه که خورده میشه تموم میشه شاید اندازه چند قاشق برنج و خورشت اضافه بیاد یا نیاد بخدا همیشه تو خونش استرس کم اومدن غذا دارم😂😂😂🤣🤣🤣

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
چاکرم😂😂😂😂😂😂 اررره بخدا لووووسش نکن😬😬🤣🤣🤣🤣🤣داداش منم از این لوس بازیا در میاره انقدر بدم ...

🤣🤣🤣🤣 

خیلی باحال بود ،مرسی🥰

نه شوهرم مث من نیست همش هی منم میگه غریبه نیستن🥲

ولی من کارخودمو میکنم بلاخره، اون دوس داره غذا اضافه نیاد.

خونه پدرش هم اینجوریه سعی میکنیم ب تعدا باشه اضافه نیاد مونده معدشون رو اذیت میکنه🥴😬

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩵چشمانم خیره به راهت مانده  🩵بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩵 با عطر تنت مست تر می شوم🩵 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩵 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩵        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤣🤣🤣🤣  خیلی باحال بود ،مرسی🥰 نه شوهرم مث من نیست همش هی منم میگه غریبه نیستن🥲 ولی ...

فداتشم😘😘😂😂😂😂

همون پس عادت داره خونشون اینجوریه

حالا خونه مادرشوهر من یا مامانمم مهمون بیاد قشنگ یک قابلمه اضافه هست خونه مادرشوهرم که بیشتر چون تعدادشون زیاده بنظرم هممون از خونه مادرامون عادت میکنیم به زیاد یا کم پختن.

معده رو ادم لوس نمیکنه که😒👊😂😂😂

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
عه یعنی سایت مشکل داره؟؟؟ ببین مرورگر اپرا از فروشگاه نصب کن با اون بیا سایت تبلیغات نیستش دیگه راح ...

شاید گوشی من مشکل داره نمیدونم 

منم مثل شما هستم 

پس فردا برم وزن کشی 

ممنونم 

میدونم ۵۰۰هست ولی من اصلا نمیتونم 😅

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید
2731
شاید گوشی من مشکل داره نمیدونم  منم مثل شما هستم  پس فردا برم وزن کشی  ممنونم  ...

الان که تو اعلاناتم تبلیغ گذاشتن مسخره ها😒😒

پس برو عزیزم

😘😘

خدایی سخته خدااایی

سلااام خاااانم کم پیدا😘😘 باریکلا ادامه بده پر قدرت و هروقت تونستی بیا😍❤

سلاااااام ببینم تا شب یلدا چقدر کم میکنم

قشنگترین قسم رو سعدی میده ، اونجا ک میگه به وصالت،به وصالت ک مرا طاقت هجران تو نیست :)🌱 عضو تاپیک مانکن های زیبا🤠 وزن اولیه وفعلی ۷۹😡 هدف اول ۷۵🔒 هدف دوم ۶۹🔒هدف سوم ۶۴🔒هدف چهارم ۶۰🔒هدف پنجم ۵۷🔒هدف نهایی ۵۵🔒
سلام عزیزم خوبی  چه خبر؟ اضافه کردی؟😁

سلللاااام احوال سرکار الیه😁😍بعله تا دلت بخواد 

قشنگترین قسم رو سعدی میده ، اونجا ک میگه به وصالت،به وصالت ک مرا طاقت هجران تو نیست :)🌱 عضو تاپیک مانکن های زیبا🤠 وزن اولیه وفعلی ۷۹😡 هدف اول ۷۵🔒 هدف دوم ۶۹🔒هدف سوم ۶۴🔒هدف چهارم ۶۰🔒هدف پنجم ۵۷🔒هدف نهایی ۵۵🔒
2738
سلاااااام ببینم تا شب یلدا چقدر کم میکنم

سلام خوشگلمممم😘😘😍😍

به امید خدا مرررسی انگیزه❤

الان که تو اعلاناتم تبلیغ گذاشتن مسخره ها😒😒 پس برو عزیزم 😘😘 خدایی سخته خدااایی

😅معلومه تو هم که اذیت شدی دیگه هیچی 😅

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید