2733
2739
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 342243 بازدید | 53717 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@fatemeh_j_m     @مامان_محمد_حسین1398     @79sanaz     @گیلان ...

نوش جون

دلم پر میکشه یبار دیگه بگم بابا🖤                                       زیرگروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙    وزن شروع۸۰.   ۷۸,۸۰۰💙۷۷,۸۰۰💙  ۷۶،۷۰۰           وزن فعلی   ۷۵،۵۰۰💙      هدف اول۷۶🔓 هدف دوم ۷۲🔒هدف سوم۶۸🔒هدف چهارم۶۴🔒 هدف آخر۶۰💪  پروفایل سرگروه ها 💙چالش زمستونی💙تاپیک مانکن های زیبا    💙
2731
@ایسان234     @maya77     @گیلان_دخت     سلام فست ۵۰۰ ...

نوش جونت

دلم پر میکشه یبار دیگه بگم بابا🖤                                       زیرگروه آبی💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙    وزن شروع۸۰.   ۷۸,۸۰۰💙۷۷,۸۰۰💙  ۷۶،۷۰۰           وزن فعلی   ۷۵،۵۰۰💙      هدف اول۷۶🔓 هدف دوم ۷۲🔒هدف سوم۶۸🔒هدف چهارم۶۴🔒 هدف آخر۶۰💪  پروفایل سرگروه ها 💙چالش زمستونی💙تاپیک مانکن های زیبا    💙
پپس مثل منی به زورم شده بخور وگرنه خوب نمیشی  کاش نزدیک بودیم برات غذا میاوردم

قربون محبتت 

دوروز رفتم خونه مادرشوهرم از دیشب اومدم خونه مامانم 

ویروس جدید سرما خوردگی یه طرف معده درد لعنتیم ی طرف

سلام عززیززم  من مجوزشو صادرکردم امروز چیت باش مشکلی نیست  گردن میگیرم😜 @خزان_نارنجی ...

فدات شم. عروسک ،😍😍😍😚😚😅😅😅

تاپیک مانکن زیبا ،😍😍😍عضو گروه بنفش 💜 وزن شروع ۷۲..(شروع۱۴۰۲/۰۱/۱۷) 💜 وزن هدف :۵۷ 💜 قد ۱۶۲ 😍💜💜💜من می‌خوام ...پس میتونم،💪💪💪💪
2740
خب چیکار کنم آبی شه

ببین اسم و که می‌نویسی کنارش یه لیست میاد بزن رو اسم خزان نارنجی @بزن بلافاصله اسمشو بنویس 

تاپیک مانکن زیبا ،😍😍😍عضو گروه بنفش 💜 وزن شروع ۷۲..(شروع۱۴۰۲/۰۱/۱۷) 💜 وزن هدف :۵۷ 💜 قد ۱۶۲ 😍💜💜💜من می‌خوام ...پس میتونم،💪💪💪💪
@خزان_نارنجی       سلام گلم میشه امروز چیت کرد میخوایم بریم نمایشگاه کتاب. شاید ...

سلام عزیزم چیت کن ولی مثلا شام سبک بخور نزار زیاد بشه کالریت

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
من به یه نکته خیلی مهمی تو زندگیم طی این چند سال رسیدم و اونم اینه که اگه فقط بخایم به رژیم طی یه م ...

آره عزیزم خیلی خوب گفتی.گل گفتی.

الان یه تثبیتی داشتیم که بعد از چندماه ۳کیلو اضافه کرده بازم برگشته داره کم میکنه همیشه هواسش به هیکلش هست

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
سلام😐 شکم من سوراخ داره فک کنم، چون اصلا سیر نمیشم ای خدا😭 هوووووف  صبحانه.....یک برش کیک ...

نوش جون عزبزم

بعدا بیا تاپیک مینا بگم چی شد

خداروشکر که سرحالی آفرین کار خوبی میکنی 🥰

منم یکم حال روحیم خوب نیست دارم تلاش میکنم خوب شم.

وقت سایت اومدن ندارم یجورایی، شایدم برم سرکار ، فعلا درگیری فکری زیاد دارم 

دعا میکنم همه چیز همونطور بشه که میخوای ❤توام برا من دعا کن 😊

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤
سلام عزیزم چیت کن ولی مثلا شام سبک بخور نزار زیاد بشه کالریت

چششششششم