2733
2734
عنوان

💪مانکن های زیبا💪

| مشاهده متن کامل بحث + 344771 بازدید | 53717 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فدات عزیزم از ۹ تا فردا ۱۲فستم دیگ متاسفانا امشب مهمون بودم 

روزایی که میری مهمونی در طول روز کالری ذخیره کن که تو مهمونی قد همون بخوری

یعنی نیمه روزه پیش برو

ترفند خیلی خوبیه 

2731
قربون شمااا     چه خووووووب... همین هم کلی به آدم انگیزه میده مبارکهههه

مرسی عزیزم

سحری پلو کته ده ق سینه مرغ

افطار آش رشته یک لیوان

شام پیراشکی مرغ، ماست و خیار

بعد شام پسته ، پرتقال

کالری۱۴۵۰

🍀عضو تاپیک مانکن های زیبا🤩 گروه آبی 💙وزن شروع دوباره: ۷۱.۲٠٠🌷وزن هدف:۶۵🌷دفعه قبل تونستم سیزده کیلو کم کنم👌🏻این بار هم میتونم با امید به خدا و اراده خودم🌷                                                 تجربه کاهش قبل: وزن شروع 82.200🍀 80.400👈🏻(10/۱٠)🍀80 👈🏻(10/19)🍀(۱٠/۲۶)👈🏻۷۸.۸٠۰🍀( ۱۱/۲)👈🏻۷۸.۷٠٠🍀(۱۱/۱٠)👈🏻۷۷.۶۰۰🍀۱۰/۱۶👈🏻۷۷🍀۱۰/۲۳👈🏻۷۶.۱۰۰☘️۱۰/۳٠👈🏻۷۵☘️12/7👈🏻74.200☘️۱۲/۱۴👈🏻۷۳.۹۰۰☘️۱۲/۲۲👈🏻۷۳.۵۰۰☘️۱۲/۲۹👈🏻۷۲.۹۰۰☘️۱/۷👈🏻۷۲☘️۱/۱۴👈🏻۷۱.۴٠٠☘️۱/۲۱👈🏻۷٠.۹٠٠☘️۱/۲۸👈🏻۷۱.۵🤦🏻‍♀️🫤☘️۲/۴👈🏻۷۰.۴۰۰☘️۳/۱👈🏻۶۸.۷۰۰🤩😍
 روزایی که میری مهمونی در طول روز کالری ذخیره کن که تو مهمونی قد همون بخوری یعنی نیمه روزه پیش ...

یعنی میشه اینجوری

مثلا من شام مهمونم سحری ۵۰۰یا کمتر بخورم دیگه افطاری و شام ۱۲۰۰تا دارم

چون میگن شام بتید سبک باشه

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو

@خزان_نارنجی    ‍ 

سحری گوشت قرمز و سینه مرغ چرخکرده و سرخ شده توی پیاز(جدا جدا حساب کردم)و سبزی خوردن و یک چهارم نان لواش و یه چای و یه حبه قند ۶۷۰ کالری

افطاری یک ذره کیک و یه چای و ۳تا خرما ۱۶۲ کالری

شام ران مرغ نمکی و ۱۲قاشق برنج و یه گوجه سرخ شده و سبزی خوردن ۶۵۰ کالری

م و شب یکم تخم کدو و یه پرتقال و یه چای و خرما ۲۴۰کالری

کالری مجاز ۱۷۲۰

کالری مصرفی ۱۷۲۰

@توژاال     شمام تگ کنم اگه سمیرا جون ناراحت نشه

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد  هرچقدر میشکنیم باز نمک ها دارد🤲❤️عضو گروه قرمز❤️ت شروع۱۴۰۲/۱۱/۵ وزن شروع۱۰۰😣هدف اول۹۵🔓هدف دوم۹۲🔓هدف سوم۸۸🔒هدف چهارم ۸۵🔒هدف پنجم ۸۲🔒هدف اخر ۷۸🔒باذن الله درتاریخ12/14به هدف اولم رسیدم 😍تاریخ ۰۱/۱۲به هدف دومم رسیدم😍وزن فعلی۹۲کیلو

سلام بچه ها 

روزه نمازتون قبول باشه ان شاالله 

سحر ماکارانی ، چرخی ، سالاد 331

افطار نان بربری ، خرما ، گردو  371

کیک ساده به مناسبت میلاد   206

شام کته پ چ ، سین مرغ     457

مجاز       1300

مصرفی  1369

@توژاال   جان

هر کاری میکنم کالریم بالا میزنه

واسه همین این یک هفته گزارش ندادم

معذرت عزیزم

@sky9301   چه خبرا ساناز؟ داری میترکونی؟ @zziiii   کجایی باز زهرا خانوم؟

سلام عزیزم .فدات شم تو خوبی .

انگیزم از دست دادم مث گاو دارم میخورم    

يک‌ روز كه تصورش را نمیكنی،جايی كه در خواب هم نديده‌ای،لحظه‌ای كه به هيچ چيز فكر نمیکنی،و تازه رها شده ای از بند آرزو،از جانب پروردگار دريافت خواهی كرد ،چيزی فراتر از آنچه در طلبش بودی...
@zziiii     @1383_shahrzad     @roshana11     خوشگلا کجایین ...

سلام عزیزم !

هیچی بخور و بخواب .

سعی دارم تا آخر فروردین بشم ۸۰ کیلو  انقد که میخورم .

تاپیکه ک لایک کردی مال سه چهار روز پیشه دخترر

يک‌ روز كه تصورش را نمیكنی،جايی كه در خواب هم نديده‌ای،لحظه‌ای كه به هيچ چيز فكر نمیکنی،و تازه رها شده ای از بند آرزو،از جانب پروردگار دريافت خواهی كرد ،چيزی فراتر از آنچه در طلبش بودی...
@خزان_نارنجی    ‍  سحری گوشت قرمز و سینه مرغ چرخکرده و سرخ شده توی پیاز(جدا جدا حسا ...

نوش جان عزیزم

ماه رمضانه خیلی برنامه های غذایی منظم نیست

نه ناراحت نمیشم هرکسی رو دوست داری تگ کن🥰

چرا کم مصرف کردی عزیزم؟

من چون خیلی دبگه وزنم رفت بالا، دکتر بهم دارو داده، بعضی روزای هفته اصلا دیگه اشتها ندارم. ولی متاسفانه نه هر روز. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد.
2706