2733
2734
عنوان

✨🌱کی میاد واسه سلامتی و ظهور امام زمان هرروز صلوات بفرستیم✨🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 46885 بازدید | 15011 پست

من ده تا صلوات میفرستم شماهم برامن دعا کن دشمن پشت سرم بد گفته شوهرم فقط میگه طلاق دعاکن حضرت فاطمه زهراوامام زمان ضامن زندگیم بشن😭

حضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭
خواهر اگر دوست داشتی تاپیکم که الان زدم بخون ممنونم😘  نمیدونم چرا اینکار هیچکس نبود 🥺

چشم گلم⁦❤️⁩

همه درگیر جنگن آبجی😂😂

🌸 تاپیک صلوات 🌸                                       اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ده تا صلوات میفرستم شماهم برامن دعا کن  دشمن پشت سرم بد گفته شوهرم فقط میگه طلاق دعاکن حضر ...

قبول باشه عزیزم ✨💖

چشم گلم منم ب نیتت آیت الکرسی میخونم ان شاءالله مشکلت حل میشه 💚💚

🌸 تاپیک صلوات 🌸                                       اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️🌱
قبول باشه عزیزم ✨💖 چشم گلم منم ب نیتت آیت الکرسی میخونم ان شاءالله مشکلت حل میشه 💚💚

ممنون خواهر قشنگم منم برا شما آیت الکرسی میخونم

حضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭
2728
چشم گلم⁦❤️⁩ همه درگیر جنگن آبجی😂😂

ممنونم گلم 

باور کن الکی فقط فکر خودشون و بقیه رو خراب میکنند وگرنه اسرائیل هیچ غلطی نمیتونه بکنه و ایرانیان پیروزند به لطف امام زمان 🙏🙂🌸

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
ممنونم گلم  باور کن الکی فقط فکر خودشون و بقیه رو خراب میکنند وگرنه اسرائیل هیچ غلطی نمیتونه ب ...

اره عزیزم میدونم 

دوره افتادن برای جنگ روانی 

خدا با ماست⁦🇮🇷⁩⁦🇵🇸⁩😍💚

@درمسیرخدا     @anabelkatanchi     @خداااهست     @مهر_رخسار ...

سلام🌱

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌸

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌿

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌸

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌿

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌸

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2738
سلام🌸🌿 صبح زیباتون بخیر 🌸🌿 الهی درهای مهربانی‌همیشه بروی دلهاتون باز باشه 🌸 الهی نسیم عشق نو ...

سلام

۱۰۰ صلوات

لطفا اگه تونستید برای شادی روح عزیز فوت شده مون،صلوات بفرستید

من ایمان دارم که تو هوامو داری  
سلام🌸🌿 صبح زیباتون بخیر 🌸🌿 الهی درهای مهربانی‌همیشه بروی دلهاتون باز باشه 🌸 الهی نسیم عشق نو ...

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

لبخند امام زمان(عج) نصیبتون😍

السلام‌علیک‌یا‌اباصالح‌المهدی🙏💚
سلام🌱 🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌸 🌿اَللّهُمّ ...

قبل باشه عزیزم سلامت و حاجت روا باشید💚

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

🌸🌸🌸🌸

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🖤

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🖤

اللهم عجل لولیک الفرج🖤

🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🪻

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۲                            ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...

🤍اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🤍

💛اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💛

💛اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💛

❤️🤍PEGAH🤍❤️
2706