2733
2739
عنوان

✨🌱کی میاد واسه سلامتی و ظهور امام زمان هرروز صلوات بفرستیم✨🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 50338 بازدید | 15957 پست
خواهر اگر دوست داشتی تاپیکم که الان زدم بخون ممنونم😘  نمیدونم چرا اینکار هیچکس نبود 🥺

چشم گلم⁦❤️⁩

همه درگیر جنگن آبجی😂😂

🌸 تاپیک صلوات 🌸                                       اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ده تا صلوات میفرستم شماهم برامن دعا کن  دشمن پشت سرم بد گفته شوهرم فقط میگه طلاق دعاکن حضر ...

قبول باشه عزیزم ✨💖

چشم گلم منم ب نیتت آیت الکرسی میخونم ان شاءالله مشکلت حل میشه 💚💚

🌸 تاپیک صلوات 🌸                                       اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️🌱
2742
چشم گلم⁦❤️⁩ همه درگیر جنگن آبجی😂😂

ممنونم گلم 

باور کن الکی فقط فکر خودشون و بقیه رو خراب میکنند وگرنه اسرائیل هیچ غلطی نمیتونه بکنه و ایرانیان پیروزند به لطف امام زمان 🙏🙂🌸

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
ممنونم گلم  باور کن الکی فقط فکر خودشون و بقیه رو خراب میکنند وگرنه اسرائیل هیچ غلطی نمیتونه ب ...

اره عزیزم میدونم 

دوره افتادن برای جنگ روانی 

خدا با ماست⁦🇮🇷⁩⁦🇵🇸⁩😍💚

@درمسیرخدا     @anabelkatanchi     @خداااهست     @مهر_رخسار ...

سلام🌱

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌸

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌿

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌸

🌿اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌿

🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌸

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2738
سلام🌸🌿 صبح زیباتون بخیر 🌸🌿 الهی درهای مهربانی‌همیشه بروی دلهاتون باز باشه 🌸 الهی نسیم عشق نو ...

سلام

۱۰۰ صلوات

لطفا اگه تونستید برای شادی روح عزیز فوت شده مون،صلوات بفرستید

من ایمان دارم که تو هوامو داری  
سلام🌸🌿 صبح زیباتون بخیر 🌸🌿 الهی درهای مهربانی‌همیشه بروی دلهاتون باز باشه 🌸 الهی نسیم عشق نو ...

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

لبخند امام زمان(عج) نصیبتون😍

السلام‌علیک‌یا‌اباصالح‌المهدی🙏💚
سلام🌱 🌸اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🌸 🌿اَللّهُمّ ...

قبل باشه عزیزم سلامت و حاجت روا باشید💚

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

🌸🌸🌸🌸

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🖤

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🖤

اللهم عجل لولیک الفرج🖤

🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🪻

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱.۵                             ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...

🤍اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🤍

💛اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💛

💛اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💛

❤️🤍PEGAH🤍❤️
2706